Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Átszállás Kaposvár felé. Ti...

Átszállás Kaposvár felé. Ti MIT Tennétek?! Hogy emberi hozzáállásra kényszerítsétek a dombovári vasuti vezetőket? Még 10 perces késésű IC vonatokat sem várnak be.

Figyelt kérdés
Budapesről IC-vel Kaposvárra utaztam átszállással Dombováron, ahova a vonat alig 10 perces késéssel érkezett a második átszállási lehetőségig. Dombovár nem várt. Ez a szó szoros értelmében mindennapos Dombováron.
2011. máj. 29. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Lehet pont azon a 10 percen múlik másnak az hogy Kaposváron elérie a csatlakozását... Tudom az énközpontúság jó, de vannak mások is...


Az ütemes menetrendnek az a lényege, hogy nagyon nem várogatunk semmire mert ha igen onnantól a késés kihat a többi járatra is, aztán azok továbbadják, és így tovább szépen mindent elverünk. Csak azért hogy te át tudj szállni.

2011. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes! Sűrűn utazok én is és az ismerőseim is ezen a vonalon, de még nem tapasztaltunk ilyet. Késtünk negyed órát is, mégis bevárt a másik vonat.

Amúgy meg panaszt kell tenni a MÁV-nál, ha gondod van.

2011. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az IC vonat nem számít csatlakozó vonatnak, így IC-t nem kell bevárni. Pont ahogy az IC sem vár be semmilyen vonatot. Az IC mellett mindig van egy alternatív nem IC vonat is, az a csatlakozója az adott vonatnak, arra várnak. Az IC-re nem.
2011. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Dehogynem kell bevárni az IC-t!! Nagyon rosszul tudod előttem szóló.
2011. máj. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Külföldön 10 percnél hosszabb ideig is várnak. A kisebb késéseket simán be lehet hozni. Itt nem a dominóelvről van szó, hanem a hozzáállásról.
2011. máj. 30. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!