Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonaton Budapesten belül Bp....

Vonaton Budapesten belül Bp. Bérlettel kell jegyet vennem? Vagy olyan mintha buszra vagy villamosra szállnék?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy igen, de beírtam elvira.hu-n, hogy Újpest-Nyugati-pu. Bp. bérlettel, és kidobta hogy egységes budapesti km: 60 Ft. Most akkor mégse úgy van ahogy én tudtam?
2011. jún. 9. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem minden vonat vehető igénybe Bp.Bérlettel!
2011. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy pl az intercity nem, de az elővárosi vonatok, amire BKSZ kiegészítő jegyet lehet venni (így az Esztergom-Bp is), arra igen, vagy mégse?
2011. jún. 9. 18:48
 3/7 anonim válasza:
A Bp. bérlet Budapest határain belül érvényes. Pl.: Szolnok-Nyugati vonalon csak Ferihegyig kell venned a jegyet, mert Ferihegytől érvényes a Bp-i bérlet.
2011. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt tudom, de ha újpestről megyek nyugatiba akkor miért írja az elvira.hu hogy vennem kell 60 ft-os jegyet?
2011. jún. 9. 18:52
 5/7 anonim válasza:
Kérdezd meg az információs pultnál/pénztárosnál az állomáson.
2011. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az arra vonatkozik, akinek nincsen BKSZ bérlete, annyiért mehet be Újpestről a Nyugatiba.

Neked nem kell fizetned, csak annyi a dolgod, hogy felszállsz a vonatra :)

2011. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell venni, rá is van irva a bérlet hátuljára. Azt magam sem értem, hogy az ELVIRA miért ir hülyeséget, de hát ez van.
2011. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!