Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » InterCityn a 32. hely milyen...

InterCityn a 32. hely milyen helyet takar?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy, hogy négyesben vagy sima kettesben fogok ülni, illetve belül az ablaknál lesz a helyem, vagy pedig kívül? Tudom, hogy ergya egy kérdés, de fontos lenne tudnom, mert öltönyt csak akkor tudok szállítani magammal a vonaton, ha belül ülök. Egyébként a Budapest és Nyíregyháza közötti IC-kre kell most gondolni. Aki ült már a 32-es helyen és emlékszik rá, hogy milyen hely is volt, vagy csak szimplán tudja valaki, hogy melyik hely hol van, kérem, hogy segítsen nekem! Előre is köszönöm!
2011. jún. 23. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A négyes vagy kettes a kocsitípustól függ. De a 32-es fal mellett van.
2011. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, éppen ezért írtam, hogy a Pest és Nyíregyháza - Kisvárda közötti IC-re kell gondolni. Ezen a vonalon is sok típusú kocsi közlekedik, de mint utas, Pestre mindig olyan kocsiban utaztam, ahol a többségben a kettes ülőhelyek vannak, és csak néhány négyes.

A második mondatod tökéletesen megadta nekem a választ. Most megnyugodtam.. :) Köszönöm!

2011. jún. 23. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan melyik vonattal szeretnél utazni? (nem mindegyiken ugyanolyan kocsik vannak).

Itt meg lehet nézni az adott vonat összeállítását: [link]

Ha megvan az a kocsi, amelyikbe a jegyed szól, kattints rá a képére, és akkor megjelenik egy ábra, amin felülnézetben van ábrázolva a jármű. Ezenmeg lehet keresni a 32-es számot :)

2011. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hűha, hát ez nagyszerű! Leköteleztél. Eddig fogalmam sem volt, hogy ilyen dolgokat is meg lehet nézni neten keresztül. Szóhoz se jutok. Mégegyszer köszönöm! Nyomban el is mentem ezt az oldalt a kedvencek közé. ;)
2011. jún. 25. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!