Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol és hogyan tudom megnézni...

Hol és hogyan tudom megnézni azt az interneten, hogy ha Székesfehérvárról megyek Pécsre vonattal, akkor hol kell átszállni?

Figyelt kérdés
Most utaznák Pécsre vonattal egy ismerősömhöz, és a MÁV honlapján megnéztem, ki is írta, hogy mikor indul, mikorra ér oda és azt,hogy 1 átszállás van. Zöld színnel kiemelte, mintha link lenne, de nem az. Nagyon fontos lenne. Köszi szépen :D
2011. jún. 27. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

még nem használtam, de infón ezt az oldalt tanultuk:

[link]

2011. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hello nézd meg úgy a mav-start.hu oldalon hogy Székesfehérvár-Pusztaszabolcs-Pécs
2011. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem jó helyre kattintottál. Hiába kattintgatsz az indulási és érkezési időpontokra, nem fog többletinfót adni. Ám minden sor elején van egy lekerekített sarkú sárga négyzet, benne egy fehér háromszöggel. Arra kattintva kiírja az útvonal részletes adatait és láthatod, hol kell átszállni.
2011. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:D Megtaláltam minden szükséges infót. KÖszi még1-szer :D:D
2011. jún. 28. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!