Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a metrószerelvényekről amelyek automatizáltak lesznek az M4-es vonalán?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 06:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hiszem ha latom...

Demszky mar husz eve kampanyol ezzel, azota se lett kesz, meglatjuk, talan az utodai ..


de felek hogy ez az "unokaink sem fogjak latni" kategoria

2011. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint maradnak a régi, ósdi, sz@r EVA szerelvények. ://
2011. jún. 29. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Most is csak az Alstomos szarakodás miatt csúszik éveket az átadás. Teljesen automatikus nem lesz, egy ajtónyitogató ember minimum lesz. De ez nem újdonság mert a 3-as vonalon is így müködik a rendszer, a vezér csak ajtókat nyit-zár és az éberségi gombot nyomkodja. Személyzet nélküli vonatra csak nyugaton mernek felszállni az emberek, itt senki se bízna a BKV-ban :)
2011. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó téved: ha kibékülnek az Alstommal valóban lesz ha jól tudom 5 darab vezetőfülke nélküli automata metró!
2011. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én először az M4 vonalát szeretném teljes hosszában megépülve látni...

Aztán jöhet az automata szerelvény!

2011. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
New York-ban és Washington-ban full automata szerrelvények vannak nagyon cool viszont lassabb minta az M3 :(.
2011. jún. 29. 20:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyebként az ajtok nem automaták csak a bemondás hogy záródnak. Azt hogy vezetik e azt nem tudom de a bkv azt írja hogy ember vezeti bár ki tudja.
2011. jún. 29. 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én nem szállnék fel rá. a metrótűz után még az automata is kigyulladna... ez nem nyújórk
2011. júl. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!