Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan menjek buliba ha nincs...

Hogyan menjek buliba ha nincs mivel?

Figyelt kérdés
Be menni be tudnék de vissza nincsen busz és jogsis ember sem aki el tudna hozni ötleteket legyetek szivesek
2011. júl. 13. 17:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
ez kiez? XD
2011. júl. 13. 17:52
 12/26 anonim ***** válasza:

Nálunk a vidékiek általában hajnalig ittak és buliztak, ha már nem volt buli akkor beültünk a mekibe:

Ha nem volt pénz/kedv akkor valahol ültünk a városban vagy kimentünk a buszállomásra és vártunk. Én a buszállomástól nem messze lakom, mindig megvártam velük az első buszt :)

Persze volt aki szépen hazagyalogolt, kb 3-4 órán keresztül, a gazdagabbak taxiztak.

Mostanában már inkább az egymásnál alvás a divat, azóta idősebbek lettünk, már sokunknak nem kell anyutól engedélyt kérni. Na meg megjelentek az inkább kocsizok mint iszom felfogásúak, akik éjjel is cirkálnak és 1 energiaitalért hazavisznek.

2011. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

A kérdező kommentje:

"utolsó menj a pi*ába innen"


Hogy te mekkora mucsai tapló vagy!

2011. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%
Húzzak el? Attól még h maradsz. Tele van ez az oldal az olyan idiótákkal, mint te. Azt hiszitek, hogy "majd beírom a internetbe oszt megoldódik", ahelyett, hogy gondolkodnátok b@meg. Neked nincs saját eszed, hogy megvárod az első buszt vagy valakinél alszol? Azt is megkérdezed majd, hogy "Sz@rtam. Nincs papír. Most mi legyen? Normális ötleteket legyetek szívesek." Lepontozhatsz, csinálhatsz akármit, attól még elgondolkodsz ezen és talán rájössz, hogy "Milyen hülyeség is volt ezt megkérdezni. Ennyi eszem nekem is van." Vagy nincs?
2011. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
nem kell felfújódni utolsó csak ne okoskodjál
2011. júl. 13. 18:10
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy és a közelben laksz akkor elmegyek érted:D
2011. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Két dolog kell, és már indulhatsz is: némi lelkierő és egy KRESZ-előírásoknak megfelelő kerékpár.


Minél nagyonn a táv annál nagyobb lelkierő kell, dehát valamit valamiért. Én pl. kocsival járok, cserébe nem ihatok alkoholt. Ha alkoholizálni akarok, akkor meg megoldom mondjuk busszal.

2011. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
figyi te milyen ötleteket vártál? nem igazán akartam írni mert úgyis lepontozol de nem igazát értem hogy mire számítottál hogy megtanítunk repülni? nem értem taxi nem jó barátod nincsen senki nem megy érted busz nincs gyaloglás nincs akk stoppolj
2011. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Megoldások:

- Nem mész el.

- Gyalogolsz.

- Megvárod az első buszt (ha jó a társaság, akkor nem lehet gond)

2011. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg nincs annyi eszed, hogy erre magadtól rájöjj?
2011. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!