Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kb. mennyiért visz el a taxi...

Kb. mennyiért visz el a taxi a Déli pályaudvarról a Hajógyári szigetig?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Taxitársaságtól / sofőrtől függ.. Kb. 3500-7000 Ft-ig bármi lehet.

Én rendelnék a helyedben telefonon egy Taxi 4-et, és velük mennék. Szerintem ők az egyik legolcsóbbak és legkorrektebbek.

2011. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha olcsón szeretnéd akkor pedig tömegközlekedj:) metróval elmész Batthyányi térre és onnan HÉV-el!
2011. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
777-777 taxi, ha fix tarifával rendeled, 2777 forintért bárhova elvisz Budapesten belül. Ez a legjobb ár Budapesten belül nagy távolságra.
2011. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Bocsánat, 777-7777 és fontos, hogy telefonon megemlitsd hogy fix tarifásat akarsz.
2011. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
drogosokat nem szallit a taxis :))
2011. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tömegközlekedéssel mennyire bonyolult odajutni? Mennyire tudnék elkeveredni, ha még sose jártam arra? Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni. :)


Utolsó, képzeld nem vagyok drogos. Csak szimplán megyek egy napra a Szigetre, és mivel általános iskolás osztálykirándulások kivételével soha nem jártam még a fővárosban, ezért gondoltam utánaérdeklődök egy-két dolognak, és nem csak úgy elindulok a vakvilágnak...

2011. júl. 27. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedés sem bonyolult Déliben lemész a metróhoz, ki lesz minden táblázva, két megállót metrózól a Batthyányi térig, ahol megint minden ki lesz táblázva, felszállsz egy HÉV-re és az oda visz:)
2011. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt Érdeklődő!

A Déli pályaudvar és a Sziget fesztivál bejárata között 7 km a távolság. Budapesten maximált a taxi díja, melyre tekintettel nappal, a 240Ft/km-s maximált tarifával,300 Ft-s alapdíjjal, és a forgalomból adódó max. 10 perces várakozási idővel, a reális fuvardíj 2300 - 2600 Ft. Ez éjszaka 40%-l lehet magasabb ha az utcán ülsz be, de ha telefonon rendelsz, akkor nem jellemző hogy taxitársaságok éjszakai felárat alkalmaznának.

Ha van a Sziget fesztiválra szóló érvényes jegyed, vouchered vagy karszalagod, akkor a City Taxival (Ez a társaság a fesztivál szerződött partnere, csak ők hajthatnak be +361 2 111-111) a Sziget fesztivál területén belüli parkolóig is utazhatsz. A taxikban is ellenőrzik a csomagodat, jegyedet. A behajtásnál az ellenőrzés, és a karszalagok felhelyezése miatt várni kell, mely idő alatt fizetni kell a taxi várakozási díját. Ez akár 5-10 percig is eltarthat.


Érezd jól magad a Szigeten!


Tisztelettel

Bősz Péter

2011. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2011. júl. 30. 18:04
 10/10 anonim válasza:
Van egy új taxis cég, nagyon korrekt szerintem. [link] Érdemes kipróbálni. Az útvonaltervben megnézed a km-t és pl. a Hello Taxi tarifájával beszorzod 175Ft/km + 300Ft alapdíj. Törzsutaskártyát is adnak, akkor 168Ft/km.
2012. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!