Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » SOS! Metróra hol tudok jegyet...

SOS! Metróra hol tudok jegyet venni?

Figyelt kérdés
Budapest Nyugatiból mennék át a Délibe. Metróval szeretnék menni, de se a jegyet nem tudom hol lehet megvenni, se a becsekkolást nem tudom hogy megy. Mindezekről csak hallomásból tudok. Valaki el tudná nekem mondani/magyarázni? Sűrgős lenne! Köszönöm
2011. aug. 13. 01:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

kijössz a nyugatiból a bejáraton,elfordulsz jobbra,ott lesz egy aluljáró,lépcső vezet le,lemész a lépcsőn,onnan kb kettőt lépsz balra aztán mész picit egyenesen,jobb oldalt lesz egy princess pékség,rögtön mellette lesznek ajtók amik a metroba vezetnek,az ajtók másik oldalán lesz a jegypénztár ahol meg tudod venni a jegyet.lyukasztás egyértelmű a mozgólépcső és az ellenőrök előtt a narancssárga kis dobozkába.

inkább leirom az útvonalat is...ahogy mész a mozgólépcsőn figyeld a kiirást,és a kőbánya kispest felé mutató nyílat kövesd,deák téren szállj le,és ott a 2-es metrora szállj át,déli pályaudvar az egyik végállomás,tehát az arra mutató nyilat kövesd.

remélem érthető volt...

2011. aug. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!