Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vonatom 20:27-re ér be az...

A vonatom 20:27-re ér be az állomásra, a jegypénztár 20:30-kor zár. Kérdés: megbüntet-e a jegyvizsgáló, ha nem veszek jegyet?

Figyelt kérdés
Menetrend szerint 20:23-ra ér oda a buszom az állomásra és ha sokan lesznek a pénztárnál nem fogom tudni megvenni. Egy órával hamarabb meg emiatt nem akarok odamenni.
2011. aug. 16. 20:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hát, te tudod. Én repcsivel fogok menni külföldre nemsokára és 5 órával hamarabb felmegyek Ferihegyre, mert félek, h a vonat késni fog (ami nem lenne különös), hamarabb be kell menni am is ellenőrzés stb. És am meg mikor suliba jártam (járok) kb 1.5 vagy még több órát kell várnom az állón. Sztem az az egy óra kibírható, de ha neked megér 5000 ft-ot akk hajrá. Félre ne érts, nem basztatni akarlak, csak leírtam. Am ha szerencséd van nem büntet meg a kalauz, végül is az én vonalamon ahol suliba járok bizonyos bőrszínű emberek sosem vesznek jegyet és sosem büntetik meg őket.
2011. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nemzetközi vonatról való átszállás esetén, ha kevés idő áll rendelkezésre, akkor felár nélkül ad a jegyvizsgáló, buszról való átszállás esetén nem tudom van-e ilyen szabály. Mindenesetre a buszjegyedet őrízd meg, hogy tudj arra hivatkozni, hogy kevés időd volt, ha nem kerülnél sorra. Persze nem biztos, hogy ezt elfogadja a kalauz indoknak. A legjobb az online jegyvétel neten keresztül, ezt soron kívül át lehet venni, ha nincs automata, ha jól tudom. De szerintem hívd fel a 0640-494949-et!
2011. aug. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy 20:23-kor, ha nem Bp-i fejpályaudvar, esetleg Miskolc, Debrecen, akkor nem szokott tömeg lenni.
2011. aug. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!