Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet eljutni Vecsésről...

Hogy lehet eljutni Vecsésről Gyálra tömeggel? Egyszerűen nem találok semmilyen buszt, pedig egy köpésre vannak egymástól!

Figyelt kérdés
Sajnos nincs autóm és jogsim se.
2011. aug. 19. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Vecsés-Kőbánya-Kispest-Gyál vonattal?

Szerintem hamar megjárja.

2011. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Helyközi közlekedés nincs. Pestszentimrén és Lőrincen át lehet eljutni BKV-val (és ha kell, MÁV-val)
2011. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy nézem talán ez a legegyszerűbb, de dühítő, hogy egy 5 perces út és csak átszállással lehet eljutni. Így csak az út 30 perc és a várakozás néha még több is.
2011. aug. 19. 15:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Pestszentlőrincről melyik busz megy Gyál, vecsési útra? Nem találtam csak Pestszentimrét!
2011. aug. 19. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Lőrincről nincs közvetlen busz Gyálra. Pestszentimre központban kell átszállni, ha Gyálra mesz. A buszok számozását az utóbbi években átvariálták, ezt nem tudtam követni. A lényeg hogy Pestszentlőrinc Béke térről megy busz ami keresztezi a gyáli busz útját, Imre központjában.
2011. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vecsésről Volánbusszal menj be Ferihegyig, onnan a felüljáró másik feléről a 166 166A vagy 266-os busz átvisz téged Pestimre központba, onnan pedig az 55-ös, 84E, 89E, 94E, 294E buszok mennek Gyálra. De ha jól tudom a Market Centralos Tesconak van egy olyan ingyenes busza amit átmegy Gyálra.
2011. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Nézem a tescos buszt is,csak kár hogy az ritkán jár! :(
2011. aug. 20. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg hihetetlen, a bicikli lenne a legjobb megoldás. Nálunk is ez a helyzet, nem lehet Üllőről átmenni Gyömrőre, de ott még járda sincs, vagy kerákpárút sem, hogy a gyerekem át tudjon menni.
2013. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!