Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utaztál már vonaton?

Utaztál már vonaton?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ismerősöm még nem, el is csodálkoztam rajta. Sőt, tegnap kérdeztem anyát és még ő sem!
2011. aug. 21. 12:43
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Igen, utaztam. Suliidőben minden hétköznap, oda-vissza. :D:D:D
2011. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
igen én is utaztam már vonaton.
2011. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
egy időben azzal jártam dolgozni.
2011. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

én 22 vagyok

kb 4x utaztam vonattal

múlt héten tudtam meg mi az a helyjegy:D

2011. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:

Igen, de nagyon keveset szoktam.. Komárom Esztergom-ban lakunk, Szombathely fele, a mamám meg Szentesen..

szeretek vonaton utazni, kellemes.. de akkor nem ha nagyon régi, zötyögős a vonat :)

2011. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
Hozzátenném, hogy a távolság miatt nem sokat.. meg szoktuk úszni 17.000 forintból..
2011. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
Hajjaj, de még mennyit! Legalább 100 ezer km-t Magyarországon és külföldön.
2011. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Természetesen rengetegszer, kis koromban a mamámhoz jártunk mindig vonattal, amíg nem volt autónk, később osztálykirándulásokkor, még később haverokkal fesztiválokra, most meg az egyetemről amikor megyek haza, ergo 3 hetente. Nem is értem mit csinálnak azok akik felnőtt emberek és még nem vonatoztak? A wc-re is kocsival viszik őket?
2011. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Aha, ameddig nappalin tanultam sokszor. És általában időből jobban álltam mint pénzből, szóval sima gyorssal. "Kezétcsókolom, egy jegyet szeretnék másodosztályra Bp-ig". :)


Szerintem azért fontos megtanulni használni a tömegközlekedést, mert az önállósághoz vezető út része ez is. Ahogy meg kell tanulni borítékot címezni, hivatalos helyre kérvényt írni és ezer hasonló dolog. :)

2011. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én is szoktam minden nyáron. Kb: 8-10 alkalommal voltam.
2011. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!