Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Nyugati pályaudvarról...

A Nyugati pályaudvarról milyen közlekedési eszközzel tudok eljutni a Camponába?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 22:37
 1/10 anonim válasza:
www.utvonalterv.hu
2011. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A legegyszerűbb az ha felszállsz egy esztergomba tartó vonatra és aquincum állomásnál leszállsz és onnan már egy köpésnyire van.
2011. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
A 4-es villamossal a Nyugatitól a Széll Kálmán Térig ( Moszkva tér) Innen vagy átsétálsz a déliig. Én átszoktam, vagy mész egy megállót a déliig a metróval. A Déliből pedig vonattal a Camponához ( A camponánál van a megálló )
2011. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es villamossal Budafoki út (Schönherz koli), onnan 33/33E/233E, leszállás a Lépcsős utcán
2011. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
forrás: maps.google.com
2011. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
ahogy előttem leírták, úgy menj át a Déli pályaudvarra. Innen vonattal Budatétény megállóig, ez közvetlenül a Campona mellett van. Ha leszálltál a vonatról, menj fel a felüljáróra, és onnan van híd, ami a Campona bejáratához vezet. Vonattal lényegesen gyorsabban kiérsz, mint BKV-val, és a budapesti bérlet jó a vonatra is. Nézd meg az Elvirában ( [link] ) a vonatot, kiindulási állomás: Budapest-Déli, célállomás: Budatétény. Jó utat! :)
2011. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:43


Jó nagy köpésre (kb. 20 Km), mert a Campona pont a város másik felén van!

:)

2011. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

"A legegyszerűbb az ha felszállsz egy esztergomba tartó vonatra és aquincum állomásnál leszállsz és onnan már egy köpésnyire van."

Nem regiszráltad még magad a Guiness rekordok könyvébe? Köpésben ugyanis világrekorder lehetnél.

2011. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A Nyugatinál felszállsz a 4-es villamosra és a Budafoki útnál átszállsz a 33-as buszra és azzal a Lépcsős utcáig mész.

Vagy, a Nyugatiból átmetrózol a Délibe ( M3 Deák + M2 ) és a Déliből vonattal.

2011. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a Délitől mindenképpen vonattal menj, mert a BKV nagyon lassan ér oda (tapasztalatból mondom)
2011. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!