Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatnek at Ferihegy...

Hogyan juthatnek at Ferihegy 1rol 2re tomegkozlekedessel?

Figyelt kérdés
2on szallok le, es egyrol indul a vonat pestre, de valahogy atkene jutnom oda. Hallottam hogy megy busz, de nem tudjatok mennyiert?
2011. aug. 28. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
200E jelzésű BKV busszal, 320 forint a jegy, a sofőrtől kicsit drágább.
2011. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt a kérdés és a magyarázat, tök ellentétes, mert akkor a 2-ről szeretnél egyre jutni nem?


Másrészt a legnagyobb jóindulattal mondom:

ha a városba akarsz eljutni, én nem vacakolnék a BKV-MÁV, még valami hármassal. Ha bp-en belülre akarsz eljutni akkor 3000-3500ft-ért már elvisz vagy a taxi, vagy a minibusz a házig. Nem kell átszállni, itt 20 percet várni, ott 20 percet várni. Kényelmesebb, gyorsabb, egyszerűbb....

A 30-100e ft-os repjegyhez képest az a 3000 ft már semmi. Nem szoktam taxizni (még éjjel sem) de bőröndöt (pláne nehezet) nem vagyok hajlandó végigcincálni a BKV-n..... Én nagyon spórolós vagyok, de hidd el, megéri az a 3000 ft...

2011. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen bocsi, a 2rol 1re gondoltam!

amugy figyelj, ne te mondd meg mi eri meg jobban nekem.

2011. aug. 28. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom hogy ez elkerülte a figyelmedet:

"Másrészt a legnagyobb jóindulattal mondom:"

2011. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!