Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most milyen diákigazolvány...

Most milyen diákigazolvány számot írjak rá?

Figyelt kérdés
Most vettem egri helyijárat és borsod volános 25 km-s diák bérletet Mind a kettőre rá kell írni a diákigazolvány számom, de nekem még nincs az új iskolámtól, csak a régi általánostól. Most akkor üresen hagyjam ameddig nem kapom meg, vagy ráírjam a régit?
2011. aug. 29. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen! :D Hasonló cipőben járunk! Én semmit sem írok rá addig amíg meg nem jön az új. Mert ha már meglesz az új, akkor meg az lesz a gond, hogy a régi száma van ráírva. Szerintem ezt az ellenőr is meg fogja majd érteni... Szerintem.
2011. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Írd rá az általános diák számod, mert ha jön ellenőr akkor azt meg tudod mutatni és szerintem szabályos is, ha nem még mindig ki tudod magyarázni, hogy nem jött meg az új és szinte biztosan elfogadja..

Ha viszont semmit se írsz rá, akkor azt meg se tudod magyarázni, azonnal kapod a büntetést!

2011. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
teljesen egyértelmű: a régit kell ráírni, mert az okt 31ig érvényes. nem tudtátok? így ha nem járna suliba, okt 31ig akkor is jogosult rá.
2011. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
elsőnek: nem fogja megérteni, pont a fent leírtak miatt. nem lehet üresen hagyni.
2011. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a volán azt írta, hogy legyen nálam mindig az új sulim iskolalátogatási igazolása is.
2011. aug. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!