Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Váciak segítség! Hogy jutok...

Váciak segítség! Hogy jutok el leggyorsabban a Honvéd utcából a Konstantin térre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a lámpás kereszteződésig, ami pont az alagúthoz képest a Honvéd utca másik vége. Ha busszal érkezel, akkor a lámpánál szállsz amúgy le, akárhonnan is van az érkezés. Látsz egy trafóházat, tőle jobbra sárga épület+betonfal végig, az egy iskola+az udvara. A négysávos út mellett a járdán elindulsz úgy, hogy az előbb említett trafóház mögötted legyen (Észak-Északnyugati irány). Ide át tudsz amúgy jutni 1 vagy két zebrán. Elmész a következő kereszteződésig, ahol szintén van egy lámpa. Itt befordulsz balra, a Báthory utcába, akármelyik oldalán végigmehetsz, egészen a Konstantin térig vezet. Tulajdonképpen a váci székesegyház temploma mögé érsz ki. Jobbra a zenesuli, piarista gimi van, balra pedig a Karolina suli meg az AVKF (valamiért azt érzem, hogy ez a cél). A templommal szemben pedig a püspöki hivatal.


[link]

2011. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,tehát akkor gyalog sem egy maraton :)
2011. szept. 6. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű, ennyire szájbarágósan még én se tudtam volna leírni :)
2011. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Köszi,tehát akkor gyalog sem egy maraton :)"


Áh, 5, nagyon lassan 10 perc lehet gyalog. Én a tér másik felére jártam középsuliba, de azóta az a suli elköltözött.


"Hű, ennyire szájbarágósan még én se tudtam volna leírni :)"

Ha nem ismerős arrafelé, akkor nem baj, ha ennyire szájbarágós. Sajnos sok támpont nincs ott, hogy most akkor merre kéne elindulni, csak a trafó :)

2011. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jól leírta,köszönöm!
2011. szept. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!