Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Rossz hogy a III. és IV....

Rossz hogy a III. és IV. Kerület között nincs híd?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 22:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Neked a Megyeri-híd semmi ? Az igaz, hogy már nem Budapest, de nincs olyan messze.
2011. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
van hid,a megyeri hid . de gondolom a vasuti összek5őre gondolsz. szerintem is jóvolna ha volna autós hid is a vasuti mellett,mert a megyeri túl kint van.
2011. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

És az esztergomi vasútvonal hídja az nem híd? Egyébként meg minek? Autópályás tervek voltak már, az Aquincumi híd kötné össze az M0-át és az új M10-et, természetesen pokoli légszennyezéssel együtt. És vezetnék a sűrűn lakott területeken át, ott, ahonnan Budapest még kaphat friss levegőt és nem fuldoklik állandóan a szmogban. Aztán az M10 folytatódna Szlovákia felé, jönne azon is millióegy zajos, büdös kamion be a III. és a IV. kerületbe, élhetetlen lenne a két kerület érintett része.

Ha megnézed, ma sincs kihasználva a Megyeri-híd, nem elég az neked?

2011. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy valaki írni fogja.

A Megyeri híd a IV. kerületet Budakalásszal köti össze, bár onnan már nincs messze a III. kerület sem.

De én nem autópályás hídra gondoltam, hanem normális hídra, amin tömegközlekedés is van.

Ilyen híd nem lenne jó?

Az Újpesti vasúti hidat nehogy mondja valaki.

2011. szept. 10. 22:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Autópálya ne legyen a városon belül, ezt írták a napokban, leveszik a BAH és az Erzsébet-híd--Rákóczi út útvonaltól az M1-M7 forgalmát! A Belvárosról leveszik, a III. és IV. kerület meg szenvedje? Autópálya nem a városba való, se a hídja, a Megyeri-híd a legjobb helyen van.
2011. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Én meg azt se tudom, hogy miről beszéltek. Mintha kínaiul írnátok. De jó nektek, hogy így ismeritek Budapestet!
2011. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az Északi összekötő vasúti híd mellé akarnak kétszer három vagy négy sávos közúti hidat, láttam évekkel ezelőtt egy III. kerületi fórumon a terveket. Nem két sávos szekérhíd lenne.
2011. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Rómaiban jártam általánosba, bringával átjártunk a vasúti híd járdáján bringával Újpestre. Később annyira rossz lett a híd, megtiltották a gyalogos és bringás forgalmat. Egyébként az esztergomi vonatra felszállsz a Városkapunál, öt perc alatt Aquincumban vagy, BKSZ bérlettel.
2011. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom hogy a Megyeri híd rossz helyen van, hanem hogy az Árpád híd és a Megyeri híd között, vagyis az Újpesti vasúti híd mellett nincs városon belüli híd, ami olyan lenni mint Budapest többi hídja, tömegközlekedéssel, autókkal, biciklisekkel és gyalogosokkal.
2011. szept. 10. 23:07
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz sőt jó.

Gyorsan tönkretenné a Római-part feelingjét.

Autósként pár perc többlet senkit nem érdekel.

Manapság amúgy sem távolságot hanem autóban eltöltött időt mérünk.

Egy-egy rakparti dugóban történő araszolás ideje alatt simán le lehet érni a Balatonig.

Ehhez mérten tökmindegy,hogy 1 vagy 3 kilométerenként vannak hidak.

Szerintem.

2011. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!