Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pestiek, még egy kis segítség?

Pestiek, még egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Én írtam ki egy kérdést, miszerint a Práter utcába szeretnék eljutni.

Nagyon kedvesen leírtátok, hogy a Nyugatiból a 4-6os villamos stb...:)


A Nyugatitól villamossal hanyadik megálló a Corvin negyed?

Tudom, hogy bemondják, csak szeretnék biztosra menni.:)


Illetve a másik kérdésem. Ugyanezen az elven, a Nyugatiból a Tűzoltó utcába hogyan jutok el villamossal? Ott lesz a gyakorlati helyem, és ott fogok több időt eltölteni.


Köszönöm előre is!


2011. szept. 11. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hetedik megálló. Ugyanott kell leszállni a Práter és a Tűzoltó utcához is. Az utóbbi a másik (Nyugati felé menő) villamosmegálló végéből érhető el, egy posta van a sarkon.
2011. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok szeretettel ajánlom a Google térkép útvonaltervezőjét. Pontosan leírja, mi mikor jön, stb. Tényleg hasznos cucc! :)
2011. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Második válaszoló, ismerem, csak én jobban bízom az ott élők helyismeretében, mint a tervezőben.:)

2011. szept. 11. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg megbízható és pontos, én is azt használom, ha idegen területre merészkedem Pesten belül. :D Csak ezért ajánlottam, tényleg jó. A BKV-s régi pl. nagyon szar volt... :D
2011. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem:) azóta már voltam Pesten, és minkét helyre odataláltam elsőre:D


Csak a Tűzoltó utcában kicsit sokat kellett gyalogolnom, mert a postától indultam, az az utca eleje, én meg a 79 szám alá mentem:P


De még egyszer köszi!

2011. szept. 16. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!