Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A reptérre vonattal kellene...

A reptérre vonattal kellene kijárnom a Nyugatiból. Létezik olyan, hogy "bérlet"?

Figyelt kérdés

Minden nap használnám azt a járatot, de nem tudom, hogy a vasútnál létezik-e bérlet jellegű dolog (hogy ne kelljen minden reggel a jegypénztárnál tökölni...)


Ha létezik, milyen néven és hol lehet megvásárolni?


Minden egyéb info is nagyon érdekelne!


2011. szept. 15. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem van. Érdeklődj a jegypénztárakban.
2011. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van BKV bérleted, az érvényes pont Ferihegyig.

Amúgy van bérlet MÁV-ra ha nem diák vagy akkor dolgozóit kell venne, de bűndrága. Legalábbis a 9800.-os BKV-ra is érvényes bérlethez képest mindenképp.

2011. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapest Bérletet vegyél, és kész. A sima vonatbérlet 14000 forint csak erre a távra, az előbbi csak 9800, és mindent használhatsz vele a városban.
2011. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
OMG. elgondolkodtam rajta, hogy akinél még elnézhető egy ilyen kérdés, az nem dolgozik, aki már dolgozik, az meg iszonyat tájékozatlan és balga, hogy ezt nem tudja...
2011. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vonattal járni, BKV-val vagy busszal sikerült az elmúlt 10 évben megoldanom a tömegközlekedést. Honnan kellett volna tudnom, hm?
2011. szept. 16. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Akkor ezek szerint van Budapest Bérleted. Na annak a hátuljára le van írva, hogy a vonaton is érvényes. :D Sajnos sok embernek erről fogalma sincs, amit nem igazán értek.
2011. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Budapest Bérlet csak személy, sebes, és gyorsvonat 2. osztályán érvényes. Ha 1. osztályon szeretnél menni, lehet venni különbözeti bérletet, de ha IC-vel, akkor mindig külön kell megvenned a pót- és helyjegyet, mert ahelybiztosítás miatt nem lehet kiadni bérlet formájában.
2011. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!