Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest-Domonyvölgy-Bér felé...

Budapest-Domonyvölgy-Bér felé közlekedő busznak az Örsön hol van a felszállóhelye?

Figyelt kérdés

Domonyvölgy-be megyek holnap, azt tudom, hogy a Stadionokról indul és az Örsre jön, onnan megyek tovább Domonyvölgy-be.


Ez az a busz:

[link]


Arra gyanakszom, hogy az Árkád mellett áll meg ha a stadionoktól jön, de egy másik járatinfó szerint a stadionoktól elkanyarog mindenfele még.


Aki utazott már ezzel a busszal, az segíthetne, nagyon köszönöm!


2011. szept. 19. 22:40
 1/3 anonim válasza:
A Stadionok 7 kocsiállásáról Bérre. Amelyik buszok nem az autópályán mennek (lsd. ez is), azok menne az Örs felé. Ott az Árkád mellett állnak meg, párhuzamosan a hévmegállóval. Azt hiszem a középső buszmegállóból.
2011. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen én is ott gondoltam az Árkádnál, így logikus végül is, ha egyenesen a stadionoktól jön.


Köszönöm a választ, nagyon sokat segítettél!

2011. szept. 20. 10:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer! megtaláltam.
2011. szept. 20. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!