Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volánnál a bérlethez igazoló...

Volánnál a bérlethez igazoló papírt hallgatói jogviszonyra kiadják? Mert diákom nincs mert az iskola egy.

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha középsuliból mentél fősulira, akkor a régi diákod október 31-ig érvényes, azzal is tudsz bérletet venni.

Ha nincsen más diákigazolványod, akkor a tanulmányi osztályon kérj ideiglenes diákot.

De rá is próbálhatsz nyugodtan a jogviszony-igazolással, legfeljebb azt mondják, hogy nem.

2011. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem elveszett a diakom, de pont nalam volt az indexem(leckekonyv), ezert nem buntettek meg a BKV-n(berletem volt), es a Volanos sofor bacsi is nagyon rendes volt, kaptam ra diakjegyet. De elvileg nem lehetne, csak ervenyes diakkal(ami lehet ideiglenes is).
2011. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!