Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el tömegközlekedéss...

Hogy jutok el tömegközlekedéssel a Duna Plazába?

Figyelt kérdés
Igazából csak Vögele üzleteket keresek a városban, és ahogy láttam, a Duna Plaza a Váci úton van. A Váci úton viszont sok minden van még, úgyhogy a lehető legrövidebb úton szeretnék oda eljutni. Kiindulópontom a Nyugati. Előre is köszöntem a segítséget!
2011. okt. 21. 23:01
 1/5 anonim válasza:
100%
Felszállsz a Nyugatinál a metrora ( Újpest-Központ felé) és leszállsz a Gyöngyösi utcánál. És már ott is vagy. :)
2011. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennél egyszerűbben nem is tudsz eljutni oda:D Nyugatinál fel-, Gyöngyösinél leszállsz:)
2011. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Metróval 5. megálló a Gyöngyösi utca. 640.- Ft oda-vissza.
2011. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy még az árakról is tájékoztatsz, de bérletem van. :) Hát igen, ennél nem nagyon lehet egyszerűbb az útvonal. Szóval leszállok a Gyöngyösi utcánál, és ahogy kijövök a metróaluljáróból, már a Plaza előtt is találom magam. Remélem, tényleg így van. Nemsokára indulok.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

(természetesen először a BKV útvonaltervvel próbálkoztam, és nem terveztem ide kiírni ezt az egyszerű kérdést, de mondanom sem kell, olyan bonyolult útvonalat írt ki, hogy rögtön elment tőle a kedvem. Még az éjszakai buszt is odaírta nekem. Ennyit erről.)

2011. okt. 22. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A metróból egyenesen a Duna Plázába is "feltudsz menni". De, ha feljössz a felszínre, akkor is elég nehéz nem észre venni:) Egyébként szívesen:)
2011. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!