Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A laktózérzékenyek kapnak...

A laktózérzékenyek kapnak 90%-os utazási kedvezményt?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülyeség,de egy ismerőstől hallottam,kiváncsi vagyok ezért!
2011. okt. 24. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen nem. Sőt az eperre allergiásak sem, és az sem akinek 4 dioptriás szemüvege van.
2011. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha még nem fejezte be a középfokú oktatást és 20 év alatti, tehát jogosult családi pótlékra, akkor megigényelhet emelt szintű családi pótlékot, amihez jár a 90%-os utazási kedvezmény.


Tehát ha a többi feltételnek is megfelel, akkor igen.

2011. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

remélem nem.


azért tudjuk már, h hol a határ....

2011. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
laktózérzékenységre nem adnak emelt családi pótlékot
2011. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4. : De adnak.
2011. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

2. és 5. válaszoló vagyok:

aki rávágja, hogy nem, az utána nézhetett volna, mielőtt megcáfol:

[link]


Itt legörgettek addig, hogy "A magasabb összegű családi pótlékra jogosító betegségek és fogyatékosságok" és ott rögtön az A)1/1-ben szerepel a laktózérzékenység.

2011. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
bazze, hogy ingyen utazik már ez az egész qrva ország
2011. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Na ne már, én depressziós vagyok és szociális fóbiás, én miért nem kapok utazási kedvezményt, vagy legalább egy üres metrókocsit..???
2011. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Megértem az indulatosabb válaszokat is,egyrészről jogos,viszont szerintem azt is meglehet érteni,hogy akinek van ilyen "lehetősége" az ezt kihasználja...
2011. okt. 27. 20:44
 10/21 anonim válasza:
26%

Én is laktózérzékeny vagyok, de meg sem fordult a fejemben, hogy ilyen létezhet.

És nem azzal van a baj, aki kihasználja ezeket a "lehetőségeket", hanem azzal, aki kitalálja. Még az oké, hogy emelt szintű családi pótlék, mert nagyon drágák a laktózmentes készítmények és Lactase gyógyszer is. Na de álljon meg a menet, az utazáshoz ennek mi köze? :O Azért ez durva, szerintem.

2011. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!