Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el a citadelára a...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Hogy jutok el a citadelára a könyves kálmán körútról?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy Té két eLL!
2011. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy K nagy K.
2011. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy www.utvonalterv.hu vagy maps.google.hu .
2011. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miért nem lehet normálisan válaszolni?Ha nem tudsz ne írjál semmit vagy szerintem ne is lépj be
2011. nov. 2. 20:28
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom...
2011. nov. 2. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Könyves Kálmán körút melyik részéről?? Mondok egy általánosat: az 1-es villamossal Zúgló vasútállomásig, onnan a 7-es vagy 73-as busszal az Erzsébet híd budai oldaláig, és ott fel lehet sétálni a hegyre.

Vagy ha nem szeretnél sétálni akkor a Zúgló vasútállomásnál a piros 7 vagy piros 173-as buszra szállj avval menj el a Móricz Zsigmon körtérre, onnan pedig a 27-es busszal lehet felmenni a Gellért hegyre, a Citadellához a Búsuló Juhásznál kell leszállni.

2011. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Könyves Kálmán körút őrült hosszú.


Rákóczy (Lágymányosi) híd felőli végétől 1-es villamos végállomásig, onnan 2-es villamos Szabadság hídig (Fővám tér), onnan vagy séta, mert úgyis sétálni fogsz, vagy 47/49-es hídon át egy megálló.


Népliget környékéről 3-as metró Kálvin térig, onnan 47/49 Szent Gellért térig (két megálló).


Kőbányai út környékéről is a 3-as metrót javasolnám (előtte 1-es vagy 1A villamos Népligetig), vagy ami már írtak, másik irányban Zugló, vasútállomásig, onnan 7-es. De ez elég hosszú, még úgy is, hogy ez a legkevesebb átszállásos. 7E-t vagy 173E-t válassz, a lassú (E nélküli) hetesek maguk a halálok....



Egy KK krt.-hez közel lakó

2011. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha pedig a hegyre nem gyalog akarsz menni, akkor azzal menj, amit előttem írtak. Na, azt már nem tudom, a Móricz nem a környékünk. :)


Egy KK krt.-hez közel lakó

2011. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!