Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatok el a Stadionok...

Hogyan juthatok el a Stadionoktól a Köki Terminál bevásárlóközpontig?

Figyelt kérdés
Valaki el tudná részletesen és egyszerűen magyarázni, hogy hogyan juthatok el a Köki Terminálba a Puskás Ferenc Stadiontól? Köszi előre is a válaszokat!

2011. nov. 6. 18:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9: a megadott linken arra is 6 utvonaljavaslatot ad...
2011. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem egy linkre voltam kíváncsi, amit kínodba belöktél kommentnek! Részint az értékelés a komment hasznosságát jelzi A KÉRDEZŐ SZÁMÁRA! Számomra nem volt hasznos :)
2011. nov. 6. 23:40
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 85-össel mész, akkor a 85E-vel menj. Kicsit más az útvonala, és kevesebb helyen áll meg, ezért sokkal gyorsabb. Vissza ugyanezek.
2011. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Eloszor is nem kinomban, hanem a legnagyobb jo szandekkal adtam meg azt az oldalt, ami eletemet nagyban megkönnyiti, es amire buszke vagyok, hogy ajanlani tudom mindig mindenkinek a megfelelo infoforrast, ami nekia legnagyobb segitseg, emeli az életminőségét, es hogy olyan sokat tudok ennek megismertetesevel tenni Érted, mint amilyen sokat nekem ez az oldal jelent.


Ez az egyik leghasznosabb link a vilagon, amint irtam, mindennap hasznalom, es ha fellapozod, szemed elé tárul mindaz az info, amire itt órákat vartal. Vagy azt mered felróni nekem, hogy nem kezdtem el begepelni azt a sok infot, ami az adott oldalon van? Tenyleg hasznosabb Neked, ha egy részét 30 perc gepelessel bemasolja valaki mas, mintha az egeszet megtudod 12 karakter beirasaval?



En ugy gondoltam, hogy sokkal hasznosabb, ha nem egy, hanem rogton 6 alternativat adok az odajutásra,


hovatovabb nem ezt az egy kerdesedet valaszolom meg, hanem a jovore vonatkozoan minden lehetseges felmerülő utazasi kerdesedet megoldó valaszt adok.


Az oldalon nem nehez eligazodni, nekem elsőre ment, könnyebb az eligazodas ott, mint ezta GYK-oldalt megtanulni hasznalni,

es sokkal reszletesebb valaszt ad, mint amit a masik valaszolo adott.


Még az azota feltett visszakerdezeseidre is ott volt ra a valasz.


3 linket hasznalok allandoan, barmit is keresek: www. telepuleskereso.hu, ez megmutatja, hol van egy helyiség az orszagban, www.utcakereso.hu, ez megmutatja, hol van egy cim egy varoson belul, www.utvonalterv.hu, ez megmutatja terkepen, milyen utvonalon jutok el egyik helyrol a masikra, több lehetseges alternativat is ad, mindegyikhez terkepet, azt,


hogy hany percig tart az ut, megmondja az odajutast autoval, taxival, BKV-val és gyalog, én a BKV-st nezem leggyakrabban, és leirja, hol, merre kell fordulnom, es hany metert kell menjek a jarmuvek kozt gyalog, és hogy mennyi igy a menetidő.


És ki tudom valasztani, hogy a legkevesebb gyaloglast igenylot valasztom, a legkevesebb atszallast igenylot valasztom, vagy a legrovidebb utazasi idot valasztom.


Ha ranezel, meglatod, hogy ez sokkal nagyobb segitseg Neked is - nem csak mostanra, hanem egesz hatralevo eletedre minden napra. De amit elmondtam, egyetlen kattintassal elso pillantasra felmérhetsz, ha odamesz.



Én ugy gondolom, egy ilyen valasszal egesz eletedre megoldottam mindne utazasi problemat, s magaban foglalja azt is, amit a masik valaszolo leirt.

2011. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"amit kínodba belöktél kommentnek!"


Nem ertem, hogy engedhesz meg magadnak ilyen hangot _barkivel szemben_, plane avval szemben, aki segitő szandekkal munkat fektetett a problemad megoldasaba,

es akinek sem a neméről, sem az életkoráról, sem a tarsadalmi rangjáról semmiféle infóval nem rendelkezel, lehet a tanárod is akár, vagy a nagymamád, vagy a szerelmed.

Evvel a mentalitással biztosan nem tudsz harmonikus emberi kapcsolatokat kialakitani sem a munkaban, sem a maganeletben, ugyhogy sürgős szemléletváltást javaslok.

2011. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

73% te nagyon önérzetes vagy...


A kérdés szempontjából kifejezetten arrogáns dolog belökni az utvonalterv.hu-s linket, mert ez egyfajta lekezelése a kérdezőnek, egyfajta "nesze, paraszt!" hozzáállás. Ez senkinek se esik jól, a kérdező külön kérte a szöveges magyarázatot. Biztos hasznos oldal az utvonalterv.hu, de ezt a nevelő stílust senki se veszi jónéven.

Azt írod magadról, hogy "aki segitő szandekkal munkat fektetett a problemad megoldasaba"

Az utvonalterves beböfögésed lenne az a sok munka? El kell ismerni, a saját álláspontod védelmében elég sokat írtál később, de ez már a kérdés megválaszolása után volt.

További idézet tőled: "es akinek sem a neméről, sem az életkoráról, sem a tarsadalmi rangjáról semmiféle infóval nem rendelkezel"

Azért annyi lejön, hogy aki az "evvel" és "avval" szavakat használja, az nem egy agysebész...

Az utolsó, moralizálós bekezdésed teljesen légbőlkapott, mert semmit se tudsz a kérdezőről.

2011. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kaptam egy hasonló levelet, az valamivel rövidebb volt, elolvastam, majd elnézést kértem!

Kedves utvonalterv.hu a bocsánatkérést VISSZAVONOM! mert lehetek akár főnököd, a beosztottad, vagy a szomszéd kisfiú!

A védelmet az utolsó hozzászólónak köszönöm, teljes mértékben osztom a véleményét!

2011. nov. 8. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!