Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatok el Pesten az...

Hogyan juthatok el Pesten az alábbi helyekre? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A keleti pályaudvarról a Heim Pál kórházhoz, majd onnan a Fehérvári útra, majd onnan vissza a Keletibe. A lehető legkevesebb átszállással kellene, az nem baj ha kicsit sétálni kell. Nem muszáj h pont előtte rakjon le a busz/villamos/metro stb.
2011. nov. 12. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A fehérvári utat kicsit pontosítani kellene mert annyira tág mintha azt mondanád nyugatra szeretnél utazni :)

Amúgy a maps.google.hu oldalon ahonnan mennél jobbklikk "útvonal innen" ahová mennél jobbklikk "útvonal ide" aloldalt busz ikonra kattint beadod melyik nap mikor utaznál és kiadja a legjobb megoldásokat BKV-val.

2011. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik Heim Pálba? A Nagyvárad téribe? Amúgy alapvetően Keleti - Nagyvárad tér 24-es villamossal, onnan fehérvári út (ami valóban vagy 5 km hosszú), pedig úgy, hogy 3-as metróval Kálvin térig és onnan 47-essel, az végig visz a fehérvárin!
2011. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huh, ez bonyolultabb mint hittem:) Szerintem a Heim Pálnakaz Üllői úti telephelyére kell majd menni. A fehérvári úton pedig az 55 szám alá. Köszi a válaszokat, megnézem majd a google mapsnek azt a szolgáltatását.
2011. nov. 13. 03:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor helytálló a leírásom: (előző vagyok)

Keletitől Nagyvárad térre 24-es villamos, a Heim Pál ott van a Nagyvárad téri megálló mellett. Onnan visszametrózol a Kálvin térre, ahonnan 47-es villamossal elmész a Fővárosi művelődési ház megállóig, itt van mellette az 55-ös szám, innen pedig elmész 47-essel visszafelé az Astoriáig és innen 2-es metróval vagy 7-es vagy 5-ös vagy 173-as busszal jutsz el a Keletibe!

2011. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan az 55 hol van.DE sztem onnan a Móriczra elgyalogolsz s onnan 7essel a Keletiben vagy.
2011. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2011. nov. 14. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!