Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mik azok a foltok a tömegközle...

Mik azok a foltok a tömegközlekedési járművek ülésein? (Busz, villamos, troli, metró)

Figyelt kérdés
Nos nem tudom, hogy valaki észrevette már ezeket a foltokat a járművek ülésein. Ezek általában fekete foltok amelyeket nem merek megszagolni se, mert hülyén néz kis és ráadásul lehet ,hogy valami ürülék, rágó, kaja. Nem vagyok benne biztos ,hogy mik lehetnek azok ezért baj ha kerülöm az ilyen üléseket? Köszönöm előre is a válaszokat.
2011. nov. 16. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha nem tudjuk...
2011. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok finoman fogalmazni.

Nagy hányadban:Ürülék, vizelet, gyomortartalom, sperma, szétkent ételmaradék, motorolaj, ATF olaj, gépzsír.


(Igen, buszsofőrként dolgozom).

2011. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
retek
2011. nov. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megkeményedett kosz.
2011. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tuti, hogy csövesektől, meg dzsuvás tagoktól származik. Eredetileg tuti hogy valami folyékonyak, vagy ragadósak voltak. Azért vannak az ülések elején, mert az emberek általában lecsúsznak ülés közben...

Gusztustalan, de kizárt hogy bármi bajod legyen tőle, még a gatyád se lesz olyan, hiszn megkeményedett. De azért próbálj meg másik ülésre ülni ha lehet.

2011. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma nekem is problémát okozott, hogy egy "tiszta" ülést találjak, beletelt vagy fél percbe. A biztonság kedvéért a kabátom aljára ülök mindig.
2012. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!