Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti szerettek vonatozni?

Ti szerettek vonatozni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 00:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Határozottan.
2011. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
és nem unatkozol a hosszú úton?Én is szeretek fölleg ha üres kabin van akkor a legjobb este fele :D
2011. dec. 2. 00:55
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem, én inkább buszozok helyette.
2011. dec. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.

Még egy zsúfolt Stadler Flirtön is jobban elférek a csomagjaimmal, mint egy buszon - ráadásul magam mellett tudhatom őket, nem kell attól félnem, hogy valaki véletlenül vagy szándékosan kiveszi, amikor nem látom.

Másrészt, gyorsabban eljutok a vasútállomásra, mint a buszpályaudvarra. Az sem utolsó szempont, hogy vonatra le tudok faragni a jegyárból a BKV-bérletem miatt, míg busznál nem mindig (néznem kéne, melyikkel menjek és melyikkel nem lehet, hogy 640-ből 460 legyen a diákjegy).

Unatkozni nem szoktam, általában a feladott olvasmányokat vagy a jegyzeteimet olvasom, zenét hallgatok, vagy az utóbbi időben beállítom az ébresztőt a telefonomon és hunyok egy órát. :D

2011. dec. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nagyon szerettem, de már nyolc éve ingázom heti rendszerességgel és sikerült eléggé megunnom. De buszozni még kevésbé szeretek.
2011. dec. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Mivel ritkán adódik lehetőségem vonatozni így ige nagyon szeretek vonatozni..Nekem olyan érzésem van a vonatutazással mintha nyaralni vagy kirándulni mennék vele..

Egyedül az indiai vonaton nem éreztem jól magam.Túl sokan voltunk rajta,majdnem összepréselve,sőt még a vonat tetején s utaztak..Büdös és koszos volt..Visszafelé első osztályon utaztunk,az valamivel elviselhetőbb volt..(jobban mondva visszafelé elég kellemes volt..még a légkondi is működött.)

Ha minden jól meg akkor hamarosan újra vonatra ülök..

2011. dec. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szeretnék ha nem lennének tiszta retkek a vasúti pályaudvarok és vagonok. meg ha nem lenne minden vasútállomás kint a város szélén. Meg akkor is szeretnék ha olcsóbb lenne mint a busz ami meleg kényelmes és több hlyen megáll a városban.

Úgyhogy én nem szeretek.

2011. dec. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja ami miatt utálom még a vonatot azonkívül hogy tiszta retkes leszek. csörög csattog és télen rendszerint 2-3 órát késik. (bár nyáron is)! Meg este üres vagonba olyan jól kifoszthatják az embert. ha szerencséje van még ki is lökhetik a vagonból ,nyoma se marad. Én már láttam késelést verekedést a vonaton ,buszon még ilyet azért soha. De nem a retkes BKW hoz kéne hasonlítani a vonatokat hanem a távolsági buszokhoz. Ennyi erővel a villamoshoz jobban lehetne hasonlítani ha belegondoltok.
2011. dec. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Napi rendszerességgel hévezem, villamosozom, emellett igazi felüdülés a vonatozás. Gyerekkoromat juttatja eszembe, amikor autó hiányában ezzel utaztunk a rokonokhoz. Néhány éve a párommal évi egy napot vonatos kirándulunk. Hajnalban elindulunk, este jövünk és közben bejárunk egy várost gyalog.:)
2011. dec. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%
NEM! Ha tehetem, autóval megyek mindenhova! Gyűlölöm a vonatokat, életem során kb 4x ültem vonaton, de annyi elég is volt belőle. Borzasztó!
2011. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!