Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » New York City-ben csak 2...

Drgdf kérdése:

New York City-ben csak 2 fajta tömegközlekedési eszköz van?

Figyelt kérdés

A metró és a busz?

Nem úgy, mint Bp-n metró, hév, villamos, busz és troli?



2011. dec. 9. 15:12
 1/10 bánomisén ***** válasza:
89%
A New York-iak beérik a metróval és a busszal is. Ha így is megoldották a tömegközlekedést, miért állítanának be másféle járműveket is a csatasorba? Elég a busz és a metró, elvisz oda, ahová menni akarsz.
2011. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hát az első már leírta helyettem :D
2011. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Megint okos, hozzaerto valaszok olyanoktol, akik valoszinu sosem jartak NYban.

Ha atfutod ezt a linket, latni fogod, hogy NYC kozlekedesehez a buszon es a metron kivul hozza tartozik a taxi, kulonbozo vasuti kozlekedes, vizi kozlekedes es az sem ritka, hgy az uzletemberek a felhokarcolok tetejerol helicopterrel repulnek at a masik ceg epuletere. (ezt a fajta kozlekedesi format nem az atlag ny-i hasznalja, de letezo kozlekedesi fajta) akkor milyen kettorol beszelsz???


[link]

2011. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bánomisén ***** válasza:
47%

19:08

Taxi, helikopter nem tömegközlekedési eszközök. A vonat nem városi jármű, hanem vidékre jár. A hajók szintén nem NYC tömegközlekedését hivatottak elősegíteni, hiszen a város nem vízre épült, csak ott folydogál benne a Hudson.


Cirka évente járok New York-ban. Ennyit erről...

2011. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó neked! Minden vágyam eljutni oda... Annyira szép.
2011. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

az hogy evente jarsz oda meg nem jelenti, hogy amit mondasz az igaz, ugye ezt te is tudod? :))

Amugy akkor a hajo ami atvisz a budai oldalrol a pesti oldalra, az sem szamit Bp tomegkozlekedesebe, illetve a HEV-sem, mert az is videkre megy... jol ervelsz!......

2011. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bánomisén ***** válasza:
54%

20:15

Nem kell elhinni, amit más mond, nyilván mindenki hazudik, mert jobb dolga nincs. Viszont el lehet oda sétálni és körül lehet nézni :-)

2011. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Viszont el lehet oda sétálni és körül lehet nézni :-) - en, ellentetben a GYIK nagytobsegetol nem szoktam a velemenyemet ocska media infora, meg vadidegenek velemenyere alapozni, meg amit a filmben lattam.

En az USAban elek es volt "szerencsem" nyujorkhoz, ezert mertem nyugodtan belepofazni a temaba:)

2011. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bánomisén ***** válasza:
48%
Felőlem... csak ne butaságokat beszélj :-)
2011. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
engem legközelebb vihetsz magaddal,úgyis minden vágyam ott élni :DDD
2011. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!