Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Malév a Q400-as típusú...

A Malév a Q400-as típusú repülőgépeivel milyen úticélokra utaztat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 09:09
1 2
 11/17 Antimod ***** válasza:

"Akkor valószínűleg csak a Boeing 737-esek maradnak."


Meg talán a Fokkerek, mert - megint csak, ha jól tudom - azok saját tulajdonban vannak, így nem érné meg őket leselejtezni. Más kérdés, hogy egyre drágább hozzájuk az alkatrész, hiszen a gyárat lelakatolták, akinek meg van Fokker 70-ese, az megbecsüli azt (jó kis gép egyébként).

2011. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A google szerint a Fokker-eket a Malév 2009-ben eladta.
2011. dec. 17. 10:44
 13/17 Antimod ***** válasza:
Igazad van, 2010-ben. Csak a forrásomat nem frissítették, ez tévesztett meg. Jó ég tudja, szegény Malév sorsa mi lesz.
2011. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam, hogy egy új nemzeti légitársaságot hoznának létre, mint a Malév utódja.
2011. dec. 17. 23:39
 15/17 anonim válasza:
Vannak törekvések rá, a kormány azt mondja befektető kell, mert nekik nincs rá pénzük. Vannak magán ötletek, de még azok sehol sem tartanak. Illetve a Hungarian World Airways de ha engem kérdezel abból se lesz semmi.
2013. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Abból szerintem sem. Főleg, hogy a Wizz nagyon terjeszkedik. Kitudja mi lesz még abból a légitársaságból.
2013. ápr. 24. 21:59
 17/17 anonim válasza:
A wizzair tehát a fapadosok nem hasonlíthatók össze egy nemzetivel, mert az több szolgáltatás illetve egész évben közlekedik. Nem olyan hogyha kimarad egy járat vagy késik akkor nagy baj van hanem csak ez van.
2013. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!