Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bkv éjszakain hogyan? Vegyek...

Bkv éjszakain hogyan? Vegyek jegyet?

Figyelt kérdés
940es busszal fogok ma utazni, és a bérletem csak a Tulipán utcáig érvényes. Nos, én eggyel, vagy maximum kettővel akarok leszállni utána. De hogy ezt megtudtam már inkább eggyel, és akkor sétálok. Ott hogy vannak az ellenőrök? Mert akkor viszont veszek jegyet, ha mindig fent vannak...
2011. dec. 31. 15:51
 1/2 anonim válasza:
Nem ismerem a környéket, és nem szoktam azzal a busszal utazni, de szerintem szilveszter éjjel hemzsegni fognak az ellenőrök, és te is biztos jobban éreznéd magad, ha vennél jegyet, úgyhogy én azt mondanám, hogy igen, vegyél, és lyukassz is:) Ma tuti, hogy csomóan lesznek, ez a biztos:)
2011. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen vegyél!

Az ilyen időket, nagyon is szeretik! Van amikor, megvárják a kellő időt és ha, 1 perccel, valakinek is letelik a bérlete, akkor már, megy a bünti - és ez, nem vicc!!!

A másik meg, a Bp. határ az, amit nagyon figyelnek, elsősorban a HÉV-en! De tudod, ha a közeledben jár az ellenőr, akkor 1 pillanat alatt, fel kell mutatnod a jegyet!

2011. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!