Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik irányba kell menni a...

Melyik irányba kell menni a 4-6-os villamossal a Déli p. u-ig?

Figyelt kérdés

Tehát a boráros téren felszállok a 4-6-os villamosra és Buda felé induljak el, viszont a menetrendben én a másik irányba látom leírva a Széll Kálmán teret. (Tehát az Oktogon felé). De nekem azt mondták, hogy ne arra fele induljak el, hanem Budára.

Most akkor hogy vagy merre?


2012. jan. 5. 00:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
áhh, túl bonyolítottam a dolgokat... :D megértettem végülis, Budára kell átmenni de a Margit sziget mellett.. :)
2012. jan. 5. 00:14
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ez egy marha nagy kerülő? Menj el a Blaháig, vagy még jobb, ha a kettes villamossal a Kossuth térig és ott szállj át a metróra, így sokkal gyorsabb.
2012. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tehát a Blahán menjek le a metróhoz és az pont a délinél fog letenni?
2012. jan. 5. 00:21
 4/13 A kérdező kommentje:
hülye kérdés, de metró átmegy a hídon?
2012. jan. 5. 00:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A metró a Duna alatt megy át :)
2012. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Naszóval a 4-6 villamos mindkét irányban Budára megy.

Lehetőségek:


Felszállsz a 6-os villamosra és elmész a Móricz Zs. körtérre. Ott keresel egy 61-es vagy 18-as villamost, az elvisz a délihez.


Felszállsz a 4-esre vagy 6-osra, elmész a Széll Kálmán (=Moszkva) térig, ott átszállsz a 61, 18, 59-es villamosok valamelyikére.


Felszállsz a 4-6 villamosra és elmész a Blaha Lujza térre, onnan átmetrózol a délihez.

2012. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :D
2012. jan. 5. 00:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Összességében: a Boráros térről nincs közvetlen járat a délihez (a 4-es/6-os se közvetlen ott rak le). Ha 4-6-ossal elmész a Széll Kálmán térig, onnan viszonylag közel van gyalog. Egyébként viszont szerintem a leggyorsabb megoldás, ha a 2-es villamossal elmész a Kossuth térig és onnan 2-es metróval mész, aminek a déli a végállomása.
2012. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár már valószínűleg célbaértél, de a leggyorsabb nappali megoldás az egyel több átszállás ellenére az, ha elmész a Corvin negyedig, ott átszállsz a 3-as metróra (Újpest felé), majd a Deák téren a 2-es metróra (Déli felé).


Éjszaka viszont

A megoldás: 6-ossal a Móriczig, onnan 960-assal a Déliig.

B megoldás: 6-ossal a Moszkva térig (ami most Széll Kálmánnak látszik), majd onnan átsétálsz a Déliig.

2012. jan. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"a Moszkva térig (ami most Széll Kálmánnak látszik)"

Ez nagyon szuper és találó :D

2012. jan. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!