Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Így működik a japán tömegközle...

Így működik a japán tömegközlekedés?

2009. máj. 25. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csúcsforgalomban, igen.

A közlekedési cég alkalmazottai "segítenek" beszállni a kocsikba.

2009. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit "megcsinált" a jelenet.A Japánok híresen türelemesek és toleránsak...bár való igaz,a csúcsforgalom valószínűleg ott is nagy úr. :)
2009. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De ha ilyen nagy a tömeg, akkor miért nem jár 15 másodpercenként a villamos? Én így nem utaznék, akkor inkább gyalogolnék. Már akkor is ideges vagyok, mikor sokan állnak az ajtóban.
2009. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyaloglás valóban egészséges, de a japán nagyvárosok valóban nagyok. Nem hiszem, hogy kedve lenne valakinek több tíz kilómétert gyalogolni az egésznapi munkája után.

A japánok valóban türelmesek, nem lökik ki a tele lévő kocsikból azokat, akik már nem nagyon férnek be és nem is szólnak be a másiknak, hogy várja meg a következő szerelvényt!

2009. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!