Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért kelett átnevezni a...

Miért kelett átnevezni a Stadionok állomás megállót?

Figyelt kérdés
Nem értem mi értelme volt, mert ott több stadion is található meg pont a Puskás van a legmeszebb, szóval nem értem. Van valakinek ötlete?
2012. jan. 21. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanazért, amiért a Moszkva teret- Szél Kálmán térre... meg a Nemzeti dalt átírni, meg a magyar zászlót átalakítani, most azt hiszem egy csíkkal több van a szélén...vagyis az ok, hogy a honatyáink baromira ráérnek ilyen semmiségeken agyalni, más gondjuk nincs...
2012. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
azzal hogy átneveztek több teret is, több dolgot is le kelleet cserélni/újra állítani, amire pénzt kellet költeni, amiből így lehetet sikkasztani
2012. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Csak egy megjegyzés ehhez...

Én pesti vagyok, de eszembe jutott, mit mond egy vidékinek akár a Stadionok megálló is, ezt nem lehet térképen keresni.

Viszont a Hungária kőrút megtalálható, tervezhető...

Na az új név se jobb...

2012. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Ennek nincs igazi értelme.

Az átnevezéseknek, csak az örül, aki ebből hasznot tud hajtani.

2012. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

régen népstadion volt. aztán lett stadionok, most végülis megint népstadion, csak a népstadiont keresztelték át közben.

nettó baromság az egész sztem is.

2012. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek több oka is van. Az is igaz, hogy az átnevezésnek vannak költségei, azok a költségek valakinél bevételt jelentenek, és ez egyeseknek jó lehet.

Ezenkívül a F...SZ droidjaiban is megvan ugyanaz a késztetés, mint a vezírben. Az új nevet ők adták, és ennek örülnek.

Az átnevezések hátterében sokszor ideológiai töltés is van (bár a Stadionok esetében erről nincs szó).

Mellesleg van, amikor tényleg praktikus az átnevezés.

2012. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!