Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Dunakesziről milyen közlekedés...

Dunakesziről milyen közlekedési eszközzel, eszközökkel a legegyszerűbb Pomázra eljutni? Munkába járás napi szinten! Még az autónál tartok, de a benzin/gázolaj árváltozások miatt valami más lehetőséget keresek.

Figyelt kérdés
Úgy tudom, Volánbusszal Újpestre, majd Szentendrei volánbuszra, utána Hévre átszállással megoldható. A baki ott van, hogy ez kb.1,5 óra. Rövidebb időigényeset keresek!

2012. jan. 22. 18:08
 1/7 anonim válasza:
utvonalterv.hu
2012. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van olyan lehetőség is, Újpesten átszállsz a 204-es buszra, ami kivisz a Békásmegyer HÉV állomásra, aztán HÉV-el ki Pomázra.

Amúgy a Volánbusznál hogy számoltál? Melyik megállónál, mint átszállási lehetőség?

2012. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Újpesten ha jól tudom, ahol a volánbusz megáll, ott megáll a 204-es is, de ez eszembe sem jutott. Olyan lehetőség, ahol nem 3 csak 2 tömegközlekedést kell igénybe venni?
2012. jan. 23. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, nincs rá lehetőség - SAJNOS!

Újpesten élek és jártam már, Pomázon is, úgyhogy tudom, hogyan van ez megoldva. Hiába ott van, a Szentendrei út, de ott, csak HÉV pótlóbusz közlekedett.

2012. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dunakesziről nem érdemes Városkapuig bejönnöd. Érdemes a laktanyáűnál leszállni átmenni az út túloldalára és átszállni a 204-es buszra. Minek bejönni ha utána úgyis ki kell menni. De akár a Cérnagyárnár is átszállhatsz ott tuti megáll a volán.
2012. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tubarózsa ***** válasza:

Hali. egyenlőre a kocsi a leggyorsabb/egyszerübb átjutás pomázra. volánbuszról, a bagaria u., ungvári u., fóti út(cérnagyár), tungsram, zsilip u. és károlyi u. megállóknál tudsz átszállni a 204esre. párhonapig jártam dkesziről én is pomázra, akkor igy mentem, vagy pedig újpest városkapuig busszal, onan 1 megálló az esztergomi vonattal és onan a hév. vagy van még amit irtál, busz, busz hév. ezek a lehetőségek vannak csak. am hányra jársz dolgozni? mert reggel nem túl sürü a szentendrei járat vk-tól. több ötletem nincs. esetleg vonat nyugatiig(v rákosrendezőig) onan az esztergomi vonat és hév, de időbe ugyanannyi ha nem több.

üdv.

2012. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bicikli :D Légy egy kicsit sportos. Jóóó dolog biciklizni főleg Pomázon, jó nézni mikor leég a nádas^^ :D
2012. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!