Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tudnátok abban segíteni, hogy...

Tudnátok abban segíteni, hogy Budapesten a 2-es metró vonalán késő este vannak-e ellenőrök? Illetve este 11 körül lehet már bliccelni?

Figyelt kérdés
Nagyon drága a jegy,bérletet nem tudok venni,de munkából haza kell jutnom valahogy.Eddig olyan közel dolgoztam,hogy megoldottam gyalog.De most áthelyeztek,a pénz sokkal kevesebb,de el kellett vállalnom,vagy repülök.Tudom csúnya dolog a bliccelés,nem is csináltam eddig ilyet,de nem tudok mást tenni.Vagy jegyet veszek,vagy kajálok.Ez van.
2012. jan. 23. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Változó. Általában már nincsenek, de előfordul, hogy még ott vannak. Szóval legalább egy tömbjegyet vegyél, aztán ha ott vannak, akkor lyukasztasz.
2012. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Metronál nem kockáztatnék, lehet ahol felszállsz nincsenek, ahol leszállsz, meg lesznek, akkor meg mit csinálsz? Nincs valami más útvonal?
2012. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sokat agyaltam ezen.Először is át kell jutnom Budáról Pestre.Ez egy megálló metróval.A trolin meg nincsenek ilyen későn kallerek ahogy észre vettem eddig.Azzal kell mennem utána.Nem találtam jó megoldást még.Azért kérdeztem,mert eddig nem metróztam és nem tudom mi a pálya este későn.Azt hallotam,hogy napközben mindig ott vannak.Csak meddig?
2012. jan. 23. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Általán csúcsidőig, tehát olyan este 5-6-ig, de sokszor megcsinálják, hogy késő este is ott vannak. Meg ez a legnagyobb pech, hogy felszállsz, ott nincsenek ellenőrök, leszállsz és a mozgólépcső tetején ott várnak.
2012. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell elhinni, amit az előzőek mondanak, a mozgólépcső tetején már rég beszüntették az ellenőrzéseket.
2012. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor te egy másik Budapesten élsz :)
2012. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges, de akkor sem találkoztam már ellenőrökkel a mozgólépcső tetején már nyár óta, csak a középperonon a mozgólépcsők aljánál szoktam látni őket. De teljesen mindegy, egyik helyen se nagy művészet keresztüljutni rajtuk.
2012. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már bejutottál, akkor a kijutás nem nagy gond! Azok sima ellenőrök, egyszerűen nem szólsz semmit, nem állsz meg ha utánad szólnak. Utánad nem mehet, meg nem érinthet. Ha rendőrrel fenyeget, semmi gond, addig úgyis eltűnsz. befelé pedig nem ellenőrök, hanem Személy és vagyonőrök vannak, akik először felszólítanak, hogy nem léphetsz be a metró területére, aztán ha ezt megtagadod akar erőszakkal is visszatarthat!
2012. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!