Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jelenleg van más ország...

Jelenleg van más ország Magyarországon kívűl, amely nem rendelkezik légitársasággal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

van,nem is egy.

gondolom itt elsősorban európaiakra gondolsz(szép is lenne egy etiópiai légitársaság).

pl.:szlovákia

2012. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem mi a bánatnak kell nemzeti légitársaság? Mi a fenének? Mitől működne az nyereségesen?
2012. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volna benne ráció. Ha egy légitársaság Budapestet használja hubként, az a magyar légiutasoknak jó, mert többfelé lehet eljutni átszállás nélkül, plusz a gazdaságnak is jó, mert a jegyárakból több marad itthon. Ami nekem a híradásokból kitűnt, az az, hogy a Liszt Ferenc aránytalanul drága a környéken található nemzetközi repterekhez képest, ami minden ilyen vállalkozás versenyképességét rontaná, valamint a Malév is az átkosból maradt hagyományok szerint, egyfajta államilag támogatott mézesbödönként is funkcionált, ez lett a veszte.


Egy nemzeti légitársaság jól jön, szerencsénk volt, hogy volt nekünk ilyen, csak hát mint annyi mindent, ezt is sikeresen elkótyavetyéltük... :(

2012. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam igazából, hogy van-e olya nország MO-n kívűl, ahová érkeznek és ahonnan nem indulnak repülőgépjáratok.
2012. febr. 5. 09:04
 5/9 A kérdező kommentje:
*ahová nem érkeznek és ahonnan nem indulnak
2012. febr. 5. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedet nem tudom értelmezni, hiszen most is érkeznek és indulnak járatok, csak nem a Malév üzemeltetésében.
2012. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Aranyos a kérdés, "kicsit" tudatlan, de azért próbál provokatív lenni:) Hogy gondolhatja, hogy nincs más légitársaság Magyarországon a Malévon kívül? Esetleg úgy, hogy 15 éves...remélem legalábbis. Mindenesetre nagy kielégülés volt azt olvasni, hogy a kérdésének, főleg annak kiegészítésének, semmi értelme.


Azt tanácsolom tájékozódj, mielőtt felesleges és értelmetlen kérdéseket teszel fel a környezetednek, így elkerülheted az égést! Ráadásul tájékozódnod nem nehéz: van internet, Google - csak utána olvasol a kapcsolatos híreknek, és máris okosabb vagy:)

2012. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oké, ezt elcsesztem, teljesen rosszul értelmeztem a dolgokat :) Azt hittem egy adott ország repülterei automatikusan ugyannanak az országnak a légitársaságnak a kezében van. Szóval, ha nincs légitársaság egy országon belül, akkor járatok sem közlekednek arra. Utólag belegondolva tényleg nagy hülyeségnek hangzik, tájékozódnom kellett volna. Kajak azt hittem, most a Ferihegy üresen áll, de ha tényleg így lenne, akkor az sokkal felkapottabb téma lenne a hírekben. Hülye voltam, bocs elismerem, de valaki mondott valami ilyesmit, amiből nekem ez jött le, ezért összezavarodtam, de hát fiatal vagyok még nem vagyok teljesen tisztában a dolgokkal :)

Annak külön örülök, hogy sikerült kielégítenem téged, de ha javasolhatom legközelebb használj valami segédeszközt, az hatékonyabb. Ja és ne a gép előtt csináld, mert ragadni fog a billentyűzet... :D

2012. febr. 5. 19:39
 9/9 anonim válasza:

Első: Etiópiának pedig igenis van légitársasága, nem is akármilyen:

[link]

2012. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!