Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntettek BKV-n lejárt...

Megbüntettek BKV-n lejárt ideiglenes diák miatt. Elég bemutatnom az Akácfa utcában az iskolalátogatási igazolást vagy el is veszik tőlem?

Figyelt kérdés
Munkához kértem, gondolom elég lesz bemutatnom vagy esetleg elveszik, lefénymásolják?
2012. febr. 20. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert nem fogadják már el a sima iskolalátogatásit! Én is megjártam ezzel két hete. Van valamilyen új "igazolás diákigazolvány helyett", amit szintén az oktatási intézmény ad ki. Az ideiglenes diák is megszűnt, csak ez van helyette.
2012. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jaja, jogviszony igazolás az új neve vagy mi...


De nem emlékszel?

Elvették?

Vagy csak simán megnézték?

2012. febr. 20. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ugyanígy megbüntettek, de azt a papírt nem vették el, csak megnézték.
2012. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vették el, mivel most az a diákom, amíg elkészül az új. És nem jogviszony igazolás a neve, az egy másik dolog, azt elfogadták diák helyett januárig, most viszont már nem. Én is azzal mentem, a csajszi, aki egyébként nagyon kedves volt, elküldött, hogy ez már nem jó. Adott egy papírfecnit, amire leírta mit vigyek: Diákigazolvány igazolás a 362/2011. (XIII. 30.) Korm. rendelet melléklete szerint
2012. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!