Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történik, ha megbüntet egy...

Mi történik, ha megbüntet egy BKV ellenőr, kamu címet, nevet, születési dátumot adsz meg, de az anyja neve igazi?

Figyelt kérdés
Nem velem történt, mindig van bérletem, mert kb 3 naponta találkozok ellenőrökkel a belvárosban. :) Az egyik osztálytársammal történt, nem volt jegye/bérlete, megadotte gy kitalált nevet, címet, születési dátumot, de az igazi anyja nevét adta meg! Szerintem szopni fog. Szerintetek?

2012. febr. 22. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben ez igaz és nem kértek tőle személyit, akkor nem találják meg. Szerinted hány embernek hívják az édesanyát Tóth borbálának? 10.000 abból, hogyan találnák meg a haverod?


Khe?

2012. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem kért tőle személyit/diákot/lakcímkártyát.

Nemtudom, én úgy vagyok vele, hogy kell a BKV-nak a pénz, és valahogy megtalálják. :DDD

2012. febr. 22. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy meg fogják találni.

Ez egy ostobaság!

2012. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért a BKV sem mindenható. Inkább egy hálaimát rebegj az ellenőr felé, mert nem kért papírokat. Rendes volt!
2012. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, ez alapján el is van felejtve a dolog.


Már akkor sem büntették volna meg, ha igazi adatokat diktál be de nem mutat igazolványt...

2012. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, miért lett olyan hosszú az a válaszom...
2012. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az anyja nevét is ki kellett volna találni! :)
2012. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!