Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Markó utcába hogy jutok el...

Markó utcába hogy jutok el Stadionoktól? (metró nélkül)

Figyelt kérdés

esetleg az Örs vezér teréről?


valójában a Honvéd utcába kell mennem de a Markó utca felől kell megközelíteni az épületet ahová megyek.

Le tudná valaki írni részletesen hogy mire szálljak, és utána hol szálljak le, merre menjek?

Nagyon nem megy a pesti közlekedés..

köszönöm előre is!!!



2012. márc. 2. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyalog. Metró nélkül a bluccelők járnak.
2012. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem szándékoztam bliccelni


busszal, trolival, villamossal gondoltam menni:P


amúgy ha mondjuk felszállok a Stadionoknál a metróra, és elmegyek a Kossuth Lajos térig ott merre menjek a Markó utva felé?

félek h eltévedek:S

2012. márc. 2. 13:47
 3/11 A kérdező kommentje:
*utca
2012. márc. 2. 13:47
 4/11 anonim ***** válasza:
www.utvonaltervezo.hu
2012. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utvonalterv, bocs
2012. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

A Stadionoknál felszállsz a 80A-ra. Elmész vele a Keleti pályaudvarig. Ott valahol azt hiszem a Keleti Pályaudvar főbejáratánál kell lennie egy buszmegállónak oda sétálsz, és ott pedig felszállsz a 78-asra! Azzal elmész a Kossuth Lajos

térig, ott leszállsz és elsétálsz a Markó utcába.

A 78-as a Garay utcai megállónál találod meg ott a keletivel szembe vagy mellette pontosan nem tudom. Remélem tudtam segíteni.

2012. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
De metróval sokkal egyszerűbb lenne!! Stadionok-Kossuth Lajos térig metróval. Ott felsétálsz, a parlament előtt nem a dunai oldalon hanem a hátuljánál szépen végig battyogsz, aztán a parlament közepe felé lesz egy út jobra lekanyarodsz az az alkotmány utca és azon gyalogolva az első kereszteződésnél eldöntöd merre menj. Mert jobbra is és balra is a Hnovéd utca van.
2012. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A BKV honlapon van útvonaltervező, ott a neked megfelelő helyet és időpontot is megadhatod.
2012. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi mindnekinek a válaszokat!


még azért megfontolom a metrós dolgot is..


majd időben elindulok h biztos odaérjek amikorra kell.

ja és majd beszámolok hogy sikerült az út:D köszi még1x!

2012. márc. 2. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:

1 átszállással is meg lehet tenni, ha az Örs vezér teréről van szó:

felszállsz a 3-as villamosra (Mexikói út fele), azzal, az Erzsébet királyné útja, aluljáró‎ megállóig mész vele, ott át kell gyalogolni az aluljáró túloldalára, majd a 70-es trolival a Honvéd utcáig kell menned.

Az már más kérdés, hogy időben mennyit tesz ki, de ha, nem szeretsz metrózni és nem sajnálod rá az időd, akkor én ezt javaslom neked, ha megéri.

Amúgy meg, a felszíni járatokon is vannak ellenőrök... .

2012. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!