Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyibe kerül egy vasúti...

Mennyibe kerül egy vasúti menetjegy Budapest és Bécs között?

Figyelt kérdés

Egy sima odaút érdekelne, semmi több. A MÁV honlapján csak a különböző kedvezményes, kiránduló, oda-vissza stb. jegyek árát találom. Illetve érdekelne még a Budapest-Linz távolság is.


Köszönöm előre is.


2012. márc. 14. 09:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Most néztem Bécs Bp Orange járat 15€!
2012. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%

Összehasonlítás képen teljes árú jegyekkel számolva:


Budapest- Bécs


Volán jeggyel: 5900 Ft, oda-vissza: 8900 Ft


Orange Ways jeggyel: 3900 Ft, oda-vissza: 7800 Ft


Budapest- Kolozsvár


Volán jeggyel: 6000 Ft , oda-vissza: 10000 Ft

Orange Ways jeggyel: 4900 Ft,oda-vissza: 8900 FT


Ez sem semmi!


Nézzük ugyanezen járatok menetidejét:


Budapest- Bécs


Volán:

Orange Ways:


Budapest-Kolozsvár


Volán: 10:30- 19:00- 8 és fél óra

Orange Ways: 23:00- 7:45- 8 óra és 45 perc, csakhogy erre a buszra fel lehet szállni Debrecenben is.


Végül is a Volán 15 perccel gyorsabb.



és még itt van ez is! : [link]

2012. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

A kérdésben az szerepel, mennyibe kerül a VASÚTI menetjegy Bp-Bécs között.

Ki a szart érdekel, hogy az OW vagy a volán mennyiért megy Bécsbe meg Kolozsvárra?

2012. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Árajánlataink Bécsbe

SparSchiene-menetjegyek


Budapestről/Budapestre: 2 . osztályra 13 €

ÚJ! 1. osztályra 29 €

Győrből/Győrbe: 2. osztályra 9 €

ÚJ! 1. osztályra 19 €

Valamennyi Budapestről Bécsbe közlekedő railjet-vonatra váltható, korlátozott számban. Csak adott napon és vonaton érvényesek, cseréjük és visszatérítésük nem lehetséges! Figyelem! A jegyek a bécsi városi közlekedésre nem érvényesek!

A SparSchiene-menetjegyek a Wiener Walzer és Kálmán Imre EuroNight-vonatokra valamint a Dacia nemzetközi gyorsvonatra nem válthatók meg!

2012. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
36%

Behuzam az egészet!Most ez miért baj?

Amugy meg a válsz benne van hogy bp-bécs között mennyibe kerül és ott a link is te!

2012. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mindenkinek, engem tényleg csak egyetlen, vasúttal megtett odaút ára érdekelt volna. Ez a SparSchiene meg hasonlók azért nem mert 1. Oda-vissza útra szólnak 2. mielőtt ezt a kérdést feltettem én is próbáltam tájékozódni a MÁV honlapján, ennyire nem vagyok rest, de konkrét egy útra szóló jegyárakat sehol nem láttam. Engem nem az érdekel, hogy egy hónapban 3 meghatározott napon tudok venni jegyet ilyen meg ilyen kedvezményekkel, ami ráadásul korlátozott számban kapható, hanem az, ha egy átlagos nap Budapestről, amikor éppen eszembe jut, el akarok utazni Bécsbe az nekem mennyibe fog kerülni.


Ezzel a kiegészítéssel érdekelne egy Budapest-Linz menetjegy ára is.

2012. márc. 14. 12:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt a probléma. Én inkább felhívtam őket annak idején.

MÁVDIREKT: 06 (40) 49 49 49

2012. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd fel őket, mert nemzetközi viszonylatban gyakorlatilag semmit sem ér a honlapjuk. Vagy még jobb, ha elmégy valamelyik nagy pályaudvarra és megkérdezed személyesen. Meglepő dolgok derülhetnek ki így. Mi már többször majdnem megjártuk amiatt, hogy hittünk az elvirának.
2012. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, szándékomban állt, csak előzetesen szerettem volna valami hozzávetőleges infót szerezni. Gondoltam valaki, aki ezen a vonalon utazott már, meg tudja velem osztani ezt az egyetlen egy információt. Hát tévedtem. Nem baj, tudom a SparSchiene jegyek árát, Orange Way's-szel Kolozsvárra, Kámán Imre, Bécsi tömegközlekedés, MÁV direkt...


Azért köszi megy a zöld kéz mindenkinek :D

2012. márc. 14. 16:42
 10/11 A kérdező kommentje:

Valaki még esetleg? Aki ment már vonattal Bécsbe megoszthatná a tapasztalatait.


Előre is köszönöm!

2012. márc. 17. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!