Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonattal való közlekedés...

Vonattal való közlekedés esetén megtudom nézni valahol, hány megálló van PL: Nyíregyháza- Miskolc között?

Figyelt kérdés

Valamilyen máv-os könyv vagy valami kapható erre a célra?


Ha teljesen idegen részen közlekedem, bizony kellemetlen, hogy állandóan lesnem kell, főleg ha sötét van.


2012. márc. 21. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

- MÁV Menetrendben benne van.

- néhány esetben ha lenyitod az Elvirában ( [link] az adott vonat nyilacskáját, rá tudsz olyanra kattintani, hogy "Mutasd a térképen!".

- a MÁV Térképen látható, éppen most közlekedő vonatokra rákattintva előhozza, hol álltak/-nak meg stb.

- ha már nagyon nem tudod, mit csinálj, hívd fel az Információs szolgálatot vagy kérdezd meg őket helyben, a pályaudvaron.

- akár a kalauzt is megkérheted*, hogy mondja el, mi mi után következik. ha nincs túl sok utas rájuk bízva, nem rohangálnak folyton, 100% biztos, hogy segítenek. :)

(*ugyanígy, buszon szoktam az első ülésekre ülni és megkérdezni a sofőrt. biztos, ami biztos.)

2012. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Én használom az elvirát, mindig ott nézem az indulási időt, de még soha nem fedeztem fel, hogy a megállókat is mutatná. Meg is nézem, köszi szépen, sokat segítettél.


Megnézem és írok, hogy megtaláltam-e.

2012. márc. 21. 11:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, beírtam az indulási helyet, érkezési helyet. Kidobta az indulás időpontjait, eddig ismerős. Itt mire kattintsak??
2012. márc. 21. 11:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Balra van egy nyíl, hogy részletesen, de ott csak azt hozza, hova megy tovább a vonat, meg hogy közlekedik-e minden időszakban.
2012. márc. 21. 11:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondolom arra gondoltál. De ott csak a nagy városokat hozza. PL Nyíregyháza- Miskolc, de közben nem írja, hogy pl taktaharkány hanyadik megálló?
2012. márc. 21. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor kattints a vonat számára! (A Vonat oszlopban.)

Valami ilyesmit fogsz kapni, csak a rád vonatkozó vonattal kapcsolatban:

[link]

Aztán csak ki kell számolnod, hányadik megálló.

2012. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvan az indulási és érkezési időpont, ekkor lenyitod a vonat részletes adatait a bal oldali nyíllal.

Ott van a 6. oszlopban a vonat száma és viszonylata. A vonatszámra kattintva megnézheted, hol áll meg a vonat.

2012. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megvan, jaj, de jó!!!!


Nem is tudjátok, hogy mennyit segítettetek, örök hála! Köszi szépen!

2012. márc. 21. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!