Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez hol megengedett? Mit keres...

Ez hol megengedett? Mit keres több tócsa hányás a pesti buszokon?

Figyelt kérdés
Hol tudnék panaszt tenni? Majdnem beleléptem egy rózsaszín hányástócsába az éjjeli buszon! Felháborító!
2012. márc. 27. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg a sofőrök szoktak takarítani a buszokon. Nem?
2012. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elvileg. De miért is lenne az ő dolguk? Miért kell minden retkes részeg disznót felengedni, hogy trapára hányják a buszt/villamost?
2012. márc. 27. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Panaszt tenni?

Nem trollkodok, hanem ezt le kell fényképezni és beküldeni a BKV-figyelőnek - kb. mint így:

[link]

2012. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdező én már többször is botlottam hasonló emberi (vagy állati) vizeletbe , székletbe és a hányásba a tömegközlekedési járműn.Nem vagyok budapesti , csak néha járok ott engem mérhetetlenül zavart hogy ilyet látok.Sopronba ilyet nem engednek meg maguknak az emberek.De szemmel láthatólag a pestieket nem zavarta.
2012. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Második - erről én is todok, ott csak kiírják a gondot, de nem nagyon tesznek semmit. Amúgy szép fotó, de én sokkal szebbet láttam! És még azt hittem egyedi eset...

Harmadik - én sem vagyok Pesti, és zavar hogy ilyen fertőzésveszélyes és a közízlást sértő undormánnyal van tele a busz. Miért ilyen kultúrálatlan a magyar nép? :O

2012. márc. 27. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Megoldás:

Magas szárú bakancs

Vagy esetleg gumicsizma :D

Haza érve meg kerti csapnál lecsapatod a cuccot a talpáról.

(bakancsal jártam úgy hogy beleléptem egy nagyobbacska adagba. Otthon még az udvaron lemostam a nagyját azt jóvanaz.)

Yah és nem pesti vagyok. És nem is Pesten történt az eset.

2012. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1. nincs kerti csapom.

2. nem akarok belelépni.

3. te a saját udvaradra mosod más hányását?

4. hol ha nem Pesten?

2012. márc. 27. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:

B.A.Z. megye.

Mire hazaérek a buszmegállótól azért nem sok marad belőle. Azt a maradékot meg igen, saját udvarra. Onnan egy rácson át meg szépen szivárog be a talajba a hígabbja. A sűrű meg majdlebomlik.


De volt már hogy esős időben léptem gyanús dologba. Átgázoltam 4-5 pocsolyán és probléma megoldva.

2012. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Napkiraly ***** válasza:
ezt érdemlitek a bérletért és a jegyért :) Szeret titeket a BKV
2012. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 _zozo2_ válasza:
Én személy szerint akkor sem okádnék a buszokon ha az utolsó járat lenne. Persze a látvány miatt sem, de főleg a takarítók miatt.
2014. márc. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!