Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok bemenni a Margit...

Hogyan tudok bemenni a Margit szigetre?

Figyelt kérdés
Pesten lakok, a közlekedés már megvan, tudom hogyan kell eljutni. Az Árpád Hídnál már ott van a sziget, de ahhoz, hogy oda tudjak menni, van ott egy út, ahol a kocsik járnak. Hogyan tudok bejutni? Segítség !

2012. ápr. 1. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a nagyszálló vendége vagy, akkor gyalog, kerékpárral, autóbusszal. Ha a szállóban vettél ki szobát, akkor a híd és a hotel között autózhatsz.
2012. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az Árpád híd északi oldalára gondolsz, akkor a buszmegálló mellet van a lejáró rámpa, a déli oldalán viszont egyszerűbb a helyzet, csak az autós lejárónál levő járdát kell választanod.

Bár BKV-val, a metrótól, a 26-os buszra kell felszállnod (a 'rendőrpalota' előtt van a végállomása).

2012. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Autók nem mehetnek be a szigetre, csak engedéllyel.
2012. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen volt ott fizetős parkoló is komoly áron. A szigetre szerintem sétálj ki a hídon s tedd le a kocsit a hídfők egyikén. De a szigeten vigyázz mert ha megfognak jogosuletlen behajtásért az komoly pénz lesz. Ja és lakom nem lakok!
2012. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel a tömegközlekedés rovatba írtad így feltételezem tömegközlekedéssel szeretnéd megközelíteni: a következő lehetőségeid vannak: vagy 1-es villamossal leszállsz az Árpád híd valamelyik szélén (nem tudom pontosan a megálló nevét) és a híd déli oldalán lévő járdán be tudsz sétálni, onnan van rendes gyalogos lejáró. Vagy bemész a 26-os busszal a szigetre. Vagy a másik oldalról a 4/6-os villamos Margit-sziget nevű megállójától!
2012. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!