Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki nem ismeri Bp. Et hogy...

Aki nem ismeri Bp. Et hogy tud boldogulni, ha elmegy buszvezetőnek? Amúgy 16éve buszvezető vidéken. Helyközin.

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 08:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja,arra gondoltam hogy a BKV-hoz szeretne menni.
2009. jún. 21. 08:07
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, sajna itt nem 1 vagy max 2 vonlat kell járnia és megjegyeznie, hanem serélkgetik elég rendesen őket össze-vissza, szócal kell ismerni a várost!

De megnyugtatléak, jártam én már úgy, hog ycsak néztem merre járunk, aztán amikor többeknek is feltűnt, szóltak a sofőrnek, és az meg elkezdi, hogy jaj bocsánat, de eltévedt .... Szóval van ilyen.

2009. jún. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát attól függ, én 2 éve vagyok bkvs buszsofőr,és állandó vonalam van, tehát ha mázlid van akkor állandóra raknak.

De vannak az úgynevezett tartalékosok, akiket oda küldenek ahol kell pótolni... De szerintem ha 16 éve vezetsz buszt, akkor szerencséd van és a cég is örülni fog egy tapasztaltabbnak, így simán kaphatsz állandó számot :)

2009. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi.12.15 te melyik garázsnál vagy?Egy ismerősöm is úgy tudom valamelyik kerületben állandó vonalakon van.
2009. jún. 21. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:

30-40 ezer környékén találsz használtan GPS-t. Bent szerintem elmondják, hogy melyik megállóknál kell megállnod, azokat bejelölöd kütyün, és 1-2 kör után szerintem betanulod.


nem vagyok buszvezető, csak autót vezetek időnként, de remélem, segített.

2009. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12:15 vagyok. Kőbánya garázsos vagyok :)
2009. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megköszönöm segítőkész válaszaitokat.
2009. jún. 21. 21:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha megmondják melyik a vonalad akkor mész 3-4 kört azzal a busszal és nagyon figyeled az utat. Este is meg reggel is.
2009. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

12:15-nek.

Troli vagy busz vezető vagy? Esetleg mindkettő?


Kérdezőnek:

Nem kell aggódni mert van munkamódszer átadás ahol azért meg is tanulod a vonalat meg tipusvizsgánál ha jól tudom busz vonalakon gyakoroltok és nem a vakvilág felé mentek.

2009. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Melyik garázsba érdemesebb menni?Vagy ezt ők döntik el?
2009. aug. 1. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!