Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor fogja a BKV flottaszínre...

Mikor fogja a BKV flottaszínre festeni az új Mercedes buszokat? És mikor kapnak normális utastájékoztató berendezést? Néhánnyal már találkoztam, pl az 5-ös és a 126-os vonalon, de azok semmilyen változáson nem estek át még.

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 20:30
 1/5 darujev ***** válasza:
100%
Elvileg nyáron meglesz a honosítás, most viszont muszáj volt őket bedobni a forgalomba, mert az alvállalkozok kiesését máshogy nem lehetett pótolni.
2012. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok embernek tetszik a türkiz festés, ezért nem biztos, hogy át lesznek festve, illetve ha át is lesznek festve, nem biztos, hogy ugyanolyan sötétkékre, mint pl. a szóló Van Hoolok, hanem valamilyen világosabb árnyalatra.


Utastájékoztató szerkót majd akkor kapnak, amikor zárható fülkét, nyitható ablakokat, egyedi ajtónyitást és a többi, Budapesten alapkövetelménynek számító kisebb módosítást - valamikor nyáron, a menetrendi kiiktatás életbe lépésekor, amikor már nincs iskolás forgalom.

2012. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez az egyedi ajtónyitás egy nagy marhaság. mármint hogy az utas nyitja az ajtót.
2012. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ez az egyedi ajtónyitás egy nagy marhaság. mármint hogy az utas nyitja az ajtót."

Én télen azért hasznosnak szoktam találni.

2012. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony nem hülyeség az egyedi ajtónyitás, normálisabb helyeken alap (mondjuk arrafelé az is, hogy télen fűtik a járművet, nyáron meg meg ha kell, megy a légkondi).

Egyébként most a BKK eldöntötte, hogy az új flottaszín az égkék lesz, úgyhogy sztem ha lefestik őket, akkor már erre a színre fogják.


[link]

2012. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!