Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol található az az indexes...

Hol található az az indexes video ami a Bp-i 16-os vonalon közlekedő buszsofőrrel készült?

Figyelt kérdés

ziasztok!


Nagyon fontos lenne megtalálnom egy videot, ami a fent említett bp-i sofőrrel készült beszélgetést tartalmazza, de sajnos mivel nem emlékszünk a pontos címére, nem találjuk sehol. :(

Sajnos az index annyi videot legyárt, hogy nagyon nehéz így megtalálni, de minden segítséget előre is hálásan köszönök!


2012. máj. 10. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most néztem először bár hallottam már róla.

:D Ez quva jó.. Jót nevettem rajta ,nem semmi a figura. :D

Nem lepődnék meg ha felfedezné valami tehetségkutató központ.

2012. máj. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És még kiakarták rúgni az állatok. Örüljön, hogy ilyen nevetséges bér, meg annyi cégen belüli botrány ellenére, van vidám sofőrjük. A többi mind utálja a BKV-t, mint a szart, csak nincs más.
2012. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a választ az elsőnek, Ő valóban nagyon jófej, de nem rá gondoltunk- Ő a 105ös buszt vezeti, de elvileg van egy video amit a 16-os, azaz a várban közlekedő busz sofőrjével készítettek! Ezért nem találjuk meg egykönnyen, mert mindenhol ezt a vicces sofőrt dobja ki
2012. máj. 11. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismét az első vagyok, lehet, hogy erre gondoltál?

[link]

2012. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, ezt kerestük! Köszönjük szépen :-)
2012. máj. 14. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!