Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Örsről a Stadionokig busszal?

Örsről a Stadionokig busszal?

Figyelt kérdés
Kerestem már google-ba, de valahogy nem találtam, valószínüleg rosszul kerestem. Valaki tudja esetleg hogy busszal hogy jutnék ki oda? Nem metróval!

2012. máj. 18. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Használd a BKV útvonaltervezőjét.

[link]

2012. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

131-144-231 buszok vagy 82 Troli-val irány a Fogarasi útig, ott szállj át a 80 vagy 80A trolira, vagy a 130-as buszra, és irány a Stadionok.


Péntek este, szombat-vasárnap egész nap a 80-as troli az Örsről megy, és a Stadinál is megáll, így átszállás nélkül mehetsz, igaz kicsit kacskaringózik a lakótelepeken.

2012. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen mond meg nekem mi a gond a metróval? Tényleg nem értem. Metróval 4perc kb. Talán még annyi sincs.
2012. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Leginkább az, hogy nem lehet rajta bliccelni.

Nem vettétek észre, hogy az utóbbi 1 évben egyre több ember kérdez olyat, hogy hogyan jut el A-ból B-be metró nélkül? Gondolom mind fél a bezártságtól... :D

2012. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ellógásról lenne itt szó(mivel van BKV bérletem is), hanem az hogy rendszeresen rosszul vagyok a metrón így szeretném ezt elkerülni!(: A normális válaszokat pedig nagyon szépen köszönöm!
2012. máj. 19. 08:15
 6/7 anonim ***** válasza:

De ott felszínen megy... Mindegy. Szerintem gyalog is lehet, ha ráérsz.

Mielőtt valaki lepontozna, nagyobb távokat is legyaloglok néha...

2012. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legkisebb kerülő az, ha a 3, 32, 62, 62A járatok egyikével (a 32-est kivéve ezek villamosok) elmész a Fogarasi útig (2 megálló) és ott átszállsz a 80, 80A, 130 járatok bármelyikére.
2012. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!