Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meg tudná közületek mondani...

1lélek kérdése:

Meg tudná közületek mondani nekem végre valaki hogy előre láthatólag mikor óhajtja a (. ) MÁV elfogadni a SZÉP Kártyát?

Figyelt kérdés

Tudjátok, direkt azért igényeltem ezt (és nem az Egészségkártyát) hogy talán mostanra kialakul majd egy normális, egységes rendszer ez ügyben, nem beszélve az alkalmankénti 8ezer forintos vonatköltségemről, ami egy amolyan szükséges rossz. A lényeg hogy én mindezt ebből szerettem volna finanszírozni, és sajnos még mindig ott tartunk hogy a MÁV-os pénztárosok csak néznek rám bambán a SZÉP Kártyával való fizetésre kérdezek rá...

Szóval mindenesetre megköszönném ha valaki valamilyen hasznos információval látna el, vagy ha csak véleményt nyilvánítotok, már az is valami...Köszi mindenkinek.



2012. jún. 1. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogják elfogadni...

És ez nem a máv hanyagsága, vagy hibája, szimplán "ez a cél"...

Se MAHART se Volán, se MÁV, se BKV semmi nem fogadja el... Ez jelent valamit...

2012. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elfogadóhelyeknek általában jutalékot kell fizetniük a SZÉP-kártya elfogadása esetén. Ez esetben ez azért problémás, mert egy rendkívül rossz pénzügyi helyzetű állami cégről van szó, így nem árt minden egyes fillért megfogni. (A jegyeladás amúgy a MÁV-Starthoz tartozik, nem pedig a MÁV-hoz.) A másik oldalról viszont a SZÉP-kártyát kibocsátó cég egy kormányközeli vállalkozás, így ezen a csatornán végső soron át lehetne szivattyúzni némi állami pénzt a pártkasszába, de erről valószínűleg nincs konszenzus a háttérben.
2012. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van a MÁV-nak wellness szolgáltatása, vagy a Keltiben szálláshely, esetleg egy jó vasúti resti ami még MÁV tulajdon?

Mert ugye a "SzÉP" kártyával étkezésért, szállásért vagy wellness szolgáltatásért lehet fizetni!


Vonatjegyet nem vehetsz rajta!

2012. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te vonattal szeretnél eljutni WELLNESZELNI..

Én meg autóval.. Tessék mondani, benzint mikor adnak SZÉP kártyára?

2012. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A SZÉP kártya honlapján megtalálod az elfogadóhelyek listáját és azt, hogy mire használhatod fel a kártyát. PONT..
2012. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szepkartya válasza:

A SZÉP Kártya felhasználhatóságát szabályzó rendeletbe csak a belvízi személyszállítás került bele.


A felhasználhatóság bővebben itt:


[link]


Kérdés, hogy a jövőben bele kerül e a MÁV.

2012. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam ,hogy nem fogadják el, pedig régen az elődjét az üdülési csekket elfogadták, azzal vehettem vonatjegyet, sőt vegyesen is ment, egy része ÜCS-vel egy része készpénzzel. Sőt évekkel ezelőtt azt hallottam ÜCS-vel benzint is lehetett venni, de azt már tavaly és tavalyelőtt sem.


Vonatjegyet nem vehetsz rajta, de pl. a KFC-ben a SZÉP kártyát elfogadják gond nélkül, viszont a Bözsit (Erzsébet utalvány) nem. A netpincer.hu-n is szinte minden étterem elfogadja.

2012. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Végre?? valaki?? Hol és ki emlegette, hogy a MÁV is benne lesz?

Igen, majd ha a főember, az ország élén utasítást ad rá, hogy azt is vegyék fel az elfogadóhelyek közé.

Na egye fene, az is jó, ha valaki meggyőzi róla...

2012. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!