Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyíregyházi Liszt Ferenc u....

Nyíregyházi Liszt Ferenc u. -ból a nyíregyházi Vadasparkba hogy jutok el tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:

nyiregyi vagyok nem tudom rég nem élek nyiregyen sokat változot évek allat.

de 8 as busz vissz ki oda ,vasutállomástol indul.vagy kis vonat ha jár még .

2dik megálló sóstóhegy.ott van muzeum falu stb állatkert kicsit visszáb van gyalogolsz .

2012. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a 8 buszt én is megtaláltam, de a Plázától hogy jutok el addig?
2012. jún. 9. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan életemben nem használtam Nyíregyházán a helyi tömegközlekedést, de a Szabolcs Volán honlapján van egy használható (bár elég fapados) vonalhálózati térkép. Ez alapján tehát:

1. vagy gyalogolsz 1,5 kilométert (20 perc, kb.) a 8-as buszig,

2. vagy felszállsz a 4, 4Y, 5, 6, 9Y, 11, 17, 23 buszok valamelyikére és átszállsz a 8-asra. (Az átszállás pontos helye nyilván vonalanként változó.)


A kisvasút sajnos már rég nem jár (ha jól emlékszem, a 2009-es menetrendváltással megszűnt), így az semmiképpen sem opció.

2012. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a plázától elsétálsz a Kossuth utcáig, a Vay Ádám körúton keresztül.
2012. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!