Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hány forint egy buszjegy...

Hány forint egy buszjegy Debrecen és Hajdúszoboszló között?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2012. jún. 10. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A teljes árú 465.
2012. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

50%os meg 235

de van 90%os is

illetve itazhatsz ingyen

2012. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És honnan tudom, hogy melyik megállóból indul a busz?
2012. jún. 10. 18:59
 4/7 anonim válasza:

menetrend.hu ,

De a Debreceni állomáson is tuti megtalálod a feliratok alapján.

Valamint ha jegyet veszel(és nem a buszon) közben nem tellik sokba megkerdezned:)

2012. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha Debrecen, autóbusz-állomsáról indulsz, akkor ott megtalálod az induló buszok jegyzékét, valószínűleg a váróteremben vagy annak a közelében. Rég jártam arra, lehet, hogy digitális táblák jelzik már ott is, hogy melyik busz melyik kocsiállásról indul - de ha nem, akkor is ki lesz írva a nyomtatott indulási jegyzékben. Ha nem az autóbusz-állomáson, hanem valamelyik köztes megállóban szállsz fel, akkor értelemszerűen az adott megálló menetrendi tájékoztatójából derül majd ki, hogy jó helyen vársz-e.
2012. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 reptoid ***** válasza:

Lesz a váróban egy nagy monitorszerűség, az mutatja az induló buszokat. A következő 5-öt vagy 10-et talán. Mindegyiknél ott van, hogy mikor indul és hányas kocsiállásról. Ha nem is lesz kiírva, hogy mikor megy Hajdúszoboszlóra busz, akkor is ha vársz egy kicsit, akkor előbb utóbb meg kell jelennie egynek. Egyébként a váró közepén meg van egy nagy állvány, arra ki van írva az összes busz, ott is ki tudod keresni.

Az információnál lévő embereket annyira nem ajánlom, én kedvessel még nem találkoztam ott.

2012. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12-esről szokott indulni, a diákjegy 185 ft.
2012. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!